800m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Djoao Lobles SV Noordkop JB 01:50.39
2 Ryan Clarke AV Castricum M 01:51.84
3 Tom Disveld AAC M 01:52.36
4 Brian Versluis AV Atverni JA 01:53.86
5 Joeri Slagter TAS '82 M 01:55.44
6 Tom de Leeuw Almere '81 M 01:56.46
7 Cain Rutgers Phanos JA 01:57.96
8 Ibrahim Abdi ali AV Hanzesport JB 01:59.15
9 Jelmer van der Veen AV Lionitas M 02:00.10
10 Sam Kraaijeveld AV Passaat JA 02:00.22
Wilfred van Holst Groningen Atletiek M DNF
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Erik Siemer JA 01:56.39
2 Ronald Kuin AV Daventria 1906 M 01:56.90
3 Jordy Dikkers Groningen Atletiek M 01:57.93
4 Jimmy Ruter PAC M 01:58.77
5 Wouter Verstraate M 01:58.81
6 Peter jan Laverman AV Hylas M35 01:59.39
7 Niels Jacobs HAC M 01:59.58
8 Jens Peeters Eindhoven Atletiek JB 02:00.54
9 Stefan de N ouden Haag Atletiek M 02:01.66
10 Peter-jan de Jong AV Horror M 02:05.38
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Sven Roosen Eindhoven Atletiek JB 01:58.80
2 Kjell Segers Eindhoven Atletiek JB 01:59.38
3 Tobias van Helden AV Cifla M 02:00.49
4 Ids van Korven JB 02:02.49
5 Rens Simons Venloop Running Team M 02:04.52
6 Eric Stuiver AV Start '78 JA 02:05.09
7 Timo Hoogendoorn U-Track JB 02:05.23
8 Job van Den end AV Tempo JA 02:05.26
9 Vincent Hofmann AV Pijnenburg M35 02:06.13
10 Rijk Nabuurs AV De Liemers JB 02:06.41
11 Dirk-jan Demkes AV Pallas '67 M45 02:06.76
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Michiel Schinkel M 02:07.11
2 Guido de Graaf Leiden Atletiek M 02:07.71
3 Thomas Reining AV PEC 1910 JB 02:08.53
4 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek JA 02:08.96
5 Niels Verhagen AV Oss '78 M 02:09.24
6 Bas Mekking AV De Gemzen M40 02:09.34
7 Jesse Scheltema JB 02:09.42
8 Marlon van Zijl CAV Energie JB 02:09.91
9 Jeroen Driessen AV Wijchen M 02:10.08
10 Viktor Beelen AV Haarlem M 02:10.46
11 Natnael Meij Avantri JB 02:14.53
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ernson van Den bos THOR JB 02:07.84
2 Tycho Schol AV Pallas '67 M45 02:09.24
3 Sonja Andenmatten MA 02:09.50
4 Roos Blokhuis AV Passaat MB 02:09.95
5 Kevin Versprille PAC M 02:10.35
6 Tom Fobbe PAC JB 02:10.93
7 Lars Schellekens AV Attila JB 02:11.64
8 Sarah Peerik AV Hanzesport MB 02:11.78
9 Yafet Yewhanes AV Triathlon JB 02:13.71
10 Annemarie Slangewal Altis V 02:13.77
11 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek M45 02:13.92
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Idris van Koolwijk Nijmegen Atletiek JB 02:11.33
2 Robin van De mast Altis M45 02:12.16
3 Manjorie Janssen AV Cifla MB 02:13.31
4 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek JB 02:14.23
5 Emma Dekker AV Olympus '70 MA 02:17.22
6 Johan Polman AV Lycurgus M 02:17.96
7 Suzanne Thierry AV Lycurgus V 02:18.43
8 Corinde van Es PAC V 02:18.95
9 Eygenia Papadimatou V 02:21.09
10 Celine van Heerikhuize Climax MB 02:22.06
Bo Menning AV Pijnenburg M35 DNF
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jordy Visscher AV PEC 1910 M 02:01.34
2 Leon Ten klooster AV PEC 1910 M 02:02.82
3 Tess Wegman Leiden Atletiek V 02:17.18
4 Yara Schoenmakers Eindhoven Atletiek MB 02:20.45
5 Jenda de Boer AV Horror MB 02:20.99
6 Rosanne van Hoesel Eindhoven Atletiek V 02:22.23
7 Yosta de Stigter CAV Energie MA 02:22.58
8 Lieke Hoogsteen AV Cifla MB 02:24.27
9 Jos Westerhout AV Phoenix M50 02:33.30
Danaïd Prinsen AV Aquilo V DNF
Tony De haas Haag Atletiek M DNF
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Mike van Wouwe HAC JB 02:21.37
2 Marije Hulzebos GSAV Vitalis V 02:22.65
3 Lucas van Teutem AV Phoenix M 02:24.49
4 Wim Threels GAC Hilversum M65 02:26.07
5 Gerber Loman Cialfo V 02:26.85
6 Danielle van Dorth AV Hylas V 02:26.87
7 Arie Barnhoorn Leiden Atletiek M45 02:28.18
8 Bridget Konings Ciko '66 MB 02:28.27
9 Corien van der Bijl AV Veluwe V35 02:28.68
10 Hans Marsman AV Veluwe M55 02:29.56
11 Renske Linstra GSAV Vitalis V 02:31.45
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Marissa Damink ESAV Asterix V 02:06.36
2 Koen van der Meijden Rotterdam Atletiek M 02:06.37
3 Sandra Ulle-de jong AV Zaanland V40 02:31.47
4 Michiel Ruland ESAV Asterix M 02:31.63
5 Michel Maters AV Veluwe M35 02:31.99
6 Inge van 't veer AV Phoenix V 02:32.04
7 Marene Scholtens AV Lionitas MB 02:38.07
8 Demi Konings Ciko '66 MD 02:38.34
9 Rowan Dekker JB 02:39.22
10 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek M60 02:39.38
Tjerk Vos SV Noordkop M60 DNF
Serie 10
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Lars Bos JB 02:30.68
2 Iris van Driest AV Flevo Delta V 02:35.50
3 Karin Hijmans AV Flevo Delta V 02:40.47
4 Lynn van der Schaaf Groningen Atletiek V 02:46.37
5 Juul Schuit MB 02:48.33
6 Tessa Poen AV Daventria 1906 V 03:00.76
7 Yoni Bas AV Lycurgus MB 03:03.87
8 Maaike Verstege MA 03:10.02
9 Dineke Kok GAC Hilversum V65 03:42.09
10 Rendolf van Hoof GAC Hilversum M55 05:43.48
Wilfred van Holst Groningen Atletiek M DNF