Overzicht inschrijvingen

Utrecht Indoor 1 23-12-2017

Bijgewerkt tot: 18-12-2017 23:03

hinkstapspringen 15:00 - 7 meter balk

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Djorden Andrea AV Triathlon JD 7,50
2 Xanthe Buruma GAC Hilversum MB 7,88
3 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JC 8,00
4 Rina Groenendijk AV '47 V60 8,00
5 Marlou Klaver Nijmegen Atletiek V45 8,75
6 Ryan Heeren AV Spiridon JD 9,00
7 Dieuwertje Kok GAC Hilversum VSen 9,31
8 Justine Fleming GAC Hilversum MA 9,42
9 Noor Stapel Nijmegen Atletiek MB 9,48
10 Jetske Meijer Altis MC 9,69
11 Bruce Boon AV Flevo Delta JD 9,83
12 Daphne Zintel AAV '36 MC 9,88
 
reserves:
Ella Keijser GAC Hilversum MB 8,25
Denise van der Linden GAC Hilversum V45 9,05

hinkstapspringen 16:00- 9 meter balk

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Timon Hoeve AV Spirit Lelystad JC 9,51
2 Joël Hoeve AV Spirit Lelystad JC 10,56
3 Danielle Spek AV '34 VSen 11,56
4 Manuel Jimenez zambrano U-Track JC 99,00

hinkstapspringen 17:00- 11/13 meter balk

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Joep van Ede U-Track JD 11,51
2 Kristof van Kamperdijk GAC Hilversum JA 12,17
3 Bram van der Laan GAC Hilversum JB 12,24
4 Ton van Mameren Altis JB 12,36
5 Hugo Vader AV NOVA MSen 12,70
6 Yarán Wienneke GAC Hilversum MSen 13,35
7 Thomas Ticheloven AV Lycurgus MSen 13,91

50 meter 13:00 - 50 meter

Maximum aantal deelnemers: 66
naam vereniging categorie prestatie
1 Liv Pennock Climax MPA 8,23
2 Iskander Stapel Nijmegen Atletiek JPA 8,30
3 Kealan Steba GAC Hilversum JPA 8,54
4 Nena Verdonk AV Phoenix MPA 9,94

60 meter 14:00 - 60 meter

Maximum aantal deelnemers: 72
naam vereniging categorie prestatie
1 Gabriel van Lokhorst AV Phoenix JPA 9,07
2 Tessa Evelein Hellas Utrecht MPA 9,42
3 Kealan Steba GAC Hilversum JPA 9,58
4 Jaouad Boussakout AV Phoenix JPA 9,59
5 Youri van der Linden GAC Hilversum JPA 9,62
6 Eline Gerritsen Climax MPA 9,69
7 Hanne Pinxterhuis Hellas Utrecht MPA 9,98
8 Tim Verhagen Hellas Utrecht JPA 9,99
9 Dim Petrusma Altis JPA 10,00
10 Niels Karel Altis JPA 10,33
11 Floris van Tuijl Almere '81 JPA 10,39
12 Yuri Vink AV Phoenix JPA 10,78
13 Sophie de Haan U-Track MPA 12,00

hoogspringen 13:00 - Hoogspringen groep 1

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Jaouad Boussakout AV Phoenix JPA 0,91
2 Beau van Balen AV Pijnenburg JPA 1,10
3 Hanne Pinxterhuis Hellas Utrecht MPA 1,10
4 Tim Verhagen Hellas Utrecht JPA 1,15
5 Eline Gerritsen Climax MPA 1,20
6 Gabriel van Lokhorst AV Phoenix JPA 1,20
7 Youri van der Linden GAC Hilversum JPA 1,25
8 Tessa Evelein Hellas Utrecht MPA 1,25
9 Anneloes van Erkelens AV Fit MPA 1,28

hoogspringen 14:00 - Hoogspringen groep 2

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Kian Baard Hellas Utrecht JPA 1,00

verspringen 13:15 - Verspringen groep 1

Maximum aantal deelnemers: 20
naam vereniging categorie prestatie
1 Yuri Vink AV Phoenix JPA 3,22
2 Sophie de Haan U-Track MPA 3,30
3 Dim Petrusma Altis JPA 3,46
4 Kian Baard Hellas Utrecht JPA 3,48
5 Floris van Tuijl Almere '81 JPA 3,60
6 Niels Karel Altis JPA 3,72

verspringen 14:00 - Verspringen groep 2

Maximum aantal deelnemers: 20
naam vereniging categorie prestatie
1 Nena Verdonk AV Phoenix MPA 2,55
2 Iskander Stapel Nijmegen Atletiek JPA 3,55
3 Beau van Balen AV Pijnenburg JPA 3,58
4 Liv Pennock Climax MPA 3,77
5 Anneloes van Erkelens AV Fit MPA 3,99

50 meter

Maximum aantal deelnemers: 66
naam vereniging categorie prestatie
1 Scott Boon AV Flevo Delta JA 6,10
2 Joris van Zoelen U-Track M45 6,30
3 Tygo van de Weijer HAC JA 6,37
4 Sebastiaan Verhoeven AV Sparta JA 6,38
5 Yarán Wienneke GAC Hilversum MSen 6,40
6 Gabriël Cornelissen GAC Hilversum JB 6,42
7 Vincent Kruit AV Gouda MSen 6,48
8 Stan Ritzer AV Flevo Delta JA 6,50
9 Bram van Hastenberg U-Track MSen 6,60
10 Patrick Meskes Altis JB 6,60
11 Joris van den Hoven Altis JB 6,60
12 Jeroen Heesbeen AV Phoenix MSen 6,60
13 Kristof van Kamperdijk GAC Hilversum JA 6,64
14 Brett Duff AV Sparta JB 6,77
15 Boris Schram GAC Hilversum MSen 6,80
16 Tim Den Brave AAV '36 JB 6,89
17 Bram van der Laan GAC Hilversum JB 6,97
18 Kato Leusink GAC Hilversum MB 6,99
19 Kay Goffin AV Phoenix MSen 7,00
20 Lucas Witlox AV Oss '78 JC 7,00
21 Coos Veldpaus Hellas Utrecht MC 7,00
22 Natalie Puper AV Atverni VSen 7,04
23 Machiel de Breij AV 1923 M45 7,04
24 Jonne van der Giessen AAV '36 MB 7,08
25 Twan Hogerbrugge AV '47 JC 7,10
26 Bryan Duff AV Sparta JD 7,10
27 Lisanne Brouwer AV Flevo Delta MA 7,13
28 Elleke Steenbergen AV Daventria 1906 V40 7,19
29 Bart Roth U-Track M45 7,20
30 Femke van den Bos GSAV Vitalis MA 7,34
31 Ilse Hogeveen AV Haarlemmermeer MC 7,40
32 Thijs van der Heijden AAV '36 JB 7,45
33 Aricia Limburg AV Triathlon MA 7,47
34 Faith Abu AV Sparta JD 7,50
35 Wilbert Ulijn AV Oss '78 M45 7,60
36 Daphne Zintel AAV '36 MC 7,69
37 Ellen Hettinga AAV '36 MB 7,74
38 Quincy Heemskerk AAV '36 MB 7,75
39 Joyce Menick AV Haarlemmermeer MC 7,77
40 Rogier Groeneweg Altis JD 7,80
41 Linde Buruma GAC Hilversum MA 7,83
42 Justine Fleming GAC Hilversum MA 7,83
43 Milou Kaestner AV Haarlemmermeer MC 7,85
44 Floris van der Vijgh Hellas Utrecht JD 7,90
45 Roelf Akkerman DEM M70 7,95
46 Femke Haverkort AV Lycurgus MD 7,99
47 Harry Limburg AV Triathlon M50 8,00
48 Philip Walraven Altis JD 8,00
49 Jelle van der Schaaf AV Hylas M70 8,00
50 Marijn van der Harst Altis JD 8,00
51 Xanthe Buruma GAC Hilversum MB 8,09
52 Ella de Bruijne Phanos MD 8,09
53 Erica Poudel-jesterhoudt AV Atos V50 8,10
54 Anja Akkerman-smits DEM V60 8,50
55 Leroy Eisden AV Atos JD 8,53
56 Peter Blom AV Jahn II M75 8,75
57 Christiaan Mettrop Spark M75 8,77
58 Frans van Boven THOR M70 8,82
59 Aylina Van Rooij AAV '36 MB 11,44

60 meter 15:40 - 60m Groep A

Maximum aantal deelnemers: 90
naam vereniging categorie prestatie
1 Scott Boon AV Flevo Delta JA 7,10
2 Marinio Mac andrew AV Atos MSen 7,30
3 Yarán Wienneke GAC Hilversum MSen 7,35
4 Gabriël Cornelissen GAC Hilversum JB 7,35
5 Tygo van de Weijer HAC JA 7,37
6 Niels Mijnsbergen AAV '36 MSen 7,47
7 Bram van Hastenberg U-Track MSen 7,50
8 Kristof van Kamperdijk GAC Hilversum JA 7,51
9 Skip Renders GAC Hilversum JA 7,51
10 Sebastiaan Verhoeven AV Sparta JA 7,52
11 Brett Duff AV Sparta JB 7,53
12 Vincent Kruit AV Gouda MSen 7,56
13 Floris de Boer AV Gouda MSen 7,62
14 Jeroen Heesbeen AV Phoenix MSen 7,70
15 Timi van Schalkwijk Nijmegen Atletiek JB 7,75
16 Boris Schram GAC Hilversum MSen 7,80
17 Tim Den Brave AAV '36 JB 7,87
18 Peter de Kruyff Hellas Utrecht JB 7,88
19 Niels de Groot AAV '36 JA 7,90
20 Lisanne Drost AAV '36 VSen 7,91
21 Joris van Zoelen U-Track M45 7,91
22 Bram van der Laan GAC Hilversum JB 7,93
23 Lars Janssen AV Phoenix MSen 7,99
24 Bart Steehouwer Almere '81 M45 8,02
25 Simi Pater U-Track MB 8,02
26 Machiel de Breij AV 1923 M45 8,05
27 Kato Leusink GAC Hilversum MB 8,08
28 Natalie Puper AV Atverni VSen 8,14
29 Ton van Mameren Altis JB 8,21
30 Coos Veldpaus Hellas Utrecht MC 8,25
31 Bryan Duff AV Sparta JD 8,26
32 Juul Acton U-Track M60 8,29
33 Joeri Steenman Hellas Utrecht JC 8,31
34 Jonne van der Giessen AAV '36 MB 8,33
35 Bart Roth U-Track M45 8,40
36 Laura Schnell Hellas Utrecht MB 8,41
37 Isis Hordijk Hellas Utrecht MC 8,44
38 Isis Tinneveld AV Olympus '70 MC 8,46
39 Ilse Hogeveen AV Haarlemmermeer MC 8,48
40 Femke van den Bos GSAV Vitalis MA 8,50
41 Sarah van Tuijl Almere '81 MC 8,55
42 Koen Diepen Prins Hendrik JD 8,60
43 Anouk Haverkort AV Lycurgus MB 8,62
44 Wilbert Ulijn AV Oss '78 M45 8,63
45 Sterre Weber GAC Hilversum MA 8,70
46 Twan Hogerbrugge AV '47 JC 8,70
47 Mattijn Jorna AV Phoenix JB 8,77
48 Aricia Limburg AV Triathlon MA 8,77
49 Vivian Kip OSM '75 MB 8,84
50 Faith Abu AV Sparta JD 8,84
51 Joyce Menick AV Haarlemmermeer MC 8,90
52 Floris van der Vijgh Hellas Utrecht JD 8,91
53 Philip Walraven Altis JD 8,91
54 Linde Buruma GAC Hilversum MA 8,93
55 Justine Fleming GAC Hilversum MA 8,93
56 Noor Stapel Nijmegen Atletiek MB 8,94
57 Milou Kaestner AV Haarlemmermeer MC 8,99
58 Maxim Scholma AAV '36 JA 9,00
59 Harry Limburg AV Triathlon M50 9,00
60 Ellemijn Blok AV Olympus '70 MC 9,00
61 Judith Kas AV Phoenix VSen 9,00
62 Dieuwertje Kok GAC Hilversum VSen 9,00
63 Yannick Faerber U-Track JD 9,00
64 Perry Severijnse Almere '81 JC 9,01
65 Ella de Bruijne Phanos MD 9,02
66 Israe Elmakkaoui Hellas Utrecht MD 9,02
67 Djorden Andrea AV Triathlon JD 9,03
68 Ryan Heeren AV Spiridon JD 9,10
69 Merel Jorna AV Phoenix MC 9,11
70 Xanthe Buruma GAC Hilversum MB 9,14
71 Rogier Groeneweg Altis JD 9,15
72 Roelf Akkerman DEM M70 9,20
73 Mieke van de Pasch AV Gouda MC 9,20
74 Karen Zwerver AV Startbaan V50 9,25
75 Marlou Klaver Nijmegen Atletiek V45 9,26
76 Frans van Boven THOR M70 9,41
77 Erica Poudel-jesterhoudt AV Atos V50 9,43
78 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JC 9,50
79 Marlot Groeneweg Altis MC 9,50
80 Ella Keijser GAC Hilversum MB 9,67
81 Leroy Eisden AV Atos JD 9,68
82 Brigitte van de Kamp GAC Hilversum V55 9,70
83 Linda Van Berkel AV '40 V45 9,85
84 Casper van Tuijl Almere '81 JD 9,90
85 Femke Haverkort AV Lycurgus MD 10,04
86 Christiaan Mettrop Spark M75 10,13
87 Anna Versteden AV Phoenix MD 10,15
88 Ariane Elkenbracht AV Phoenix MD 10,22
89 Joep van Ede U-Track JD 10,32
90 Nienke Overgoor Hellas Utrecht MC 10,38

60 meter 17:30 - 60m Groep B

Maximum aantal deelnemers: 48
naam vereniging categorie prestatie
1 Stan Ritzer AV Flevo Delta JA 7,20
2 Brett Duff AV Sparta JB 7,43
3 Sebastiaan Verhoeven AV Sparta JA 7,46
4 Bram van Hastenberg U-Track MSen 7,50
5 Skip Renders GAC Hilversum JA 7,51
6 Vincent Kruit AV Gouda MSen 7,56
7 Patrick Meskes Altis JB 7,60
8 Joris van den Hoven Altis JB 7,60
9 Floris de Boer AV Gouda MSen 7,62
10 Rick van de Noort AAV '36 JA 7,67
11 Mattias Nab AAV '36 JA 7,67
12 Kay Goffin AV Phoenix MSen 7,83
13 Niels Boonstra AV Statina JA 7,90
14 Yoram Vriezen GAC Hilversum JC 8,00
15 Jitse van Esch AAV '36 JA 8,01
16 Bart Boonstra AV Statina MSen 8,10
17 Stan Atsma Hellas Utrecht JC 8,13
18 Elleke Steenbergen AV Daventria 1906 V40 8,24
19 Pel van den Kerkhoff AV '47 M45 8,24
20 Bryan Duff AV Sparta JD 8,26
21 Twan van Rijn AAV '36 JC 8,29
22 Juul Acton U-Track M60 8,29
23 Danielle Spek AV '34 VSen 8,30
24 Arnjan Bakker AV Trias M55 8,32
25 Aafke van Daalen AV '47 V45 8,37
26 Lieke Muller Groningen Atletiek VSen 8,70
27 Marijke Van den broek Hellas Utrecht MB 8,74
28 Faith Abu AV Sparta JD 8,84
29 Jelle van der Schaaf AV Hylas M70 8,99
30 Florian Vriezen GAC Hilversum JD 9,00
31 Toon de Kwaasteniet U-Track JC 9,01
32 Denise van der Linden GAC Hilversum V45 9,11
33 Harnie Mertosemito AV Phoenix V45 9,30
34 Lione van der Horst AV Daventria 1906 MD 9,31
35 Ainhoa van der Horst AV Daventria 1906 MC 9,33
36 Kim Van Leest AV '40 MB 9,94
37 Nikita Nijhuis AV Triathlon VSen 9,95

polsstokhoogspringen

Maximum aantal deelnemers: 20
naam vereniging categorie prestatie
1 Jona Kuijt Almere '81 MC 2,07
2 Marinka Schuurman Altis MC 2,07
3 Marijn van der Harst Altis JD 2,07
4 Twan van Rijn AAV '36 JC 2,20
5 Stan Atsma Hellas Utrecht JC 2,30
6 Bruce Boon AV Flevo Delta JD 2,35
7 Florian Vriezen GAC Hilversum JD 2,40
8 Mette Elgersma AV Haarlem MB 2,40
9 Sander van Tuijl Almere '81 M45 2,70
10 Wendy Van Nes AV Atos VSen 2,70
11 Jochem de Groot Hellas Utrecht JA 2,84
12 Brigitte van de Kamp GAC Hilversum V55 2,86
13 Kira van den Ham Hellas Utrecht MB 2,90
14 Joyce Kraaijenbrink AV '47 MA 2,90
15 Marjolein Klaren MPM MB 2,95
16 Mette van der Meer AV Flevo Delta MC 3,00
17 Anja Bekema GSAV Vitalis MA 3,00
18 Samar Ahmed Hellas Utrecht MB 3,00

hoogspringen

Maximum aantal deelnemers: 20
naam vereniging categorie prestatie
1 Aylina Van Rooij AAV '36 MB 1,31
2 Marlou Klaver Nijmegen Atletiek V45 1,39
3 Quincy Heemskerk AAV '36 MB 1,50
4 Linda Van Berkel AV '40 V45 1,50
5 Thijs van der Heijden AAV '36 JB 1,50
6 Ellen Hettinga AAV '36 MB 1,51
7 Niëlle Saly AV Pijnenburg MB 1,55
8 Marijke Van den broek Hellas Utrecht MB 1,55
9 Noor Stapel Nijmegen Atletiek MB 1,57
10 Maxim Scholma AAV '36 JA 1,59
11 Wouke van 't Klooster AV Pijnenburg MA 1,68
12 Tim Den Brave AAV '36 JB 1,70
13 Lisanne Drost AAV '36 VSen 1,70
14 Ivo van de Pasch AV Gouda JA 1,70
15 Jitse van Esch AAV '36 JA 1,71
16 Bart Boonstra AV Statina MSen 1,72
17 Mattias Nab AAV '36 JA 1,80
18 Jonas Mars AV Phoenix MSen 1,80
19 Niels Boonstra AV Statina JA 1,81
20 Niels de Groot AAV '36 JA 1,91
21 Rick van de Noort AAV '36 JA 1,94

50m horden MD/MC/JD

Maximum aantal deelnemers: 24
naam vereniging categorie prestatie
1 Aafke van Daalen AV '47 V45 8,08
2 Djorden Andrea AV Triathlon JD 8,50
3 Joyce Menick AV Haarlemmermeer MC 8,83
4 Nienke Overgoor Hellas Utrecht MC 9,00
5 Jetske Meijer Altis MC 9,00
6 Yannick Faerber U-Track JD 9,05
7 Bruce Boon AV Flevo Delta JD 9,25
8 Isis Tinneveld AV Olympus '70 MC 9,34
9 Ryan Heeren AV Spiridon JD 9,50
10 Floris van der Vijgh Hellas Utrecht JD 9,80
11 Linda Van Berkel AV '40 V45 9,80
12 Mieke van de Pasch AV Gouda MC 9,90
13 Ellemijn Blok AV Olympus '70 MC 9,91
14 Sarah van Tuijl Almere '81 MC 9,99
15 Marijn van der Harst Altis JD 10,00
16 Joep van Ede U-Track JD 10,11
17 Koen Diepen Prins Hendrik JD 10,50
18 Marlou Klaver Nijmegen Atletiek V45 10,50
19 Silas Hoeve AV Spirit Lelystad JD 10,74
20 Marlot Groeneweg Altis MC 10,75
21 Casper van Tuijl Almere '81 JD 10,99
22 Philip Walraven Altis JD 11,00
23 Rogier Groeneweg Altis JD 11,80
24 Anna Versteden AV Phoenix MD 12,70
25 Ariane Elkenbracht AV Phoenix MD 12,70
 
reserves:
Ainhoa van der Horst AV Daventria 1906 MC 9,87
Lione van der Horst AV Daventria 1906 MD 10,01

50m horden MB

Maximum aantal deelnemers: 6
naam vereniging categorie prestatie
1 Jonne van der Giessen AAV '36 MB 7,86
2 Kato Leusink GAC Hilversum MB 8,10
3 Laura Schnell Hellas Utrecht MB 8,35
4 Noor Stapel Nijmegen Atletiek MB 9,00
5 Kim Van Leest AV '40 MB 9,62
6 Anouk Haverkort AV Lycurgus MB 9,91
7 Samar Ahmed Hellas Utrecht MB 10,00

50m horden JC/MA/V

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Yoram Vriezen GAC Hilversum JC 7,93
2 Twan van Rijn AAV '36 JC 7,94
3 Lisanne Brouwer AV Flevo Delta MA 8,00
4 Lisanne Drost AAV '36 VSen 8,00
5 Femke van den Bos GSAV Vitalis MA 8,36
6 Stan Atsma Hellas Utrecht JC 8,40
7 Lieke Muller Groningen Atletiek VSen 8,70
8 Joël Hoeve AV Spirit Lelystad JC 8,74
9 Joyce Kraaijenbrink AV '47 MA 8,80
10 Timon Hoeve AV Spirit Lelystad JC 8,86
11 Sterre Weber GAC Hilversum MA 9,00
12 Judith Kas AV Phoenix VSen 9,50
13 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JC 10,00
14 Manuel Jimenez zambrano U-Track JC 13,00

50m horden JB

Maximum aantal deelnemers: 6
naam vereniging categorie prestatie
1 Peter de Kruyff Hellas Utrecht JB 7,40
2 Tim Den Brave AAV '36 JB 7,55
3 Timi van Schalkwijk Nijmegen Atletiek JB 7,61
4 Kaj van Beest AAV '36 JB 8,98

50m horden JA

Maximum aantal deelnemers: 6
naam vereniging categorie prestatie
1 Scott Boon AV Flevo Delta JA 7,45
2 Jitse van Esch AAV '36 JA 8,02
3 Bart Steehouwer Almere '81 M45 8,10
4 Hans Harting AV '47 JA 8,88
5 Maxim Scholma AAV '36 JA 10,00

50m horden M

Maximum aantal deelnemers: 6
naam vereniging categorie prestatie
1 Niels Mijnsbergen AAV '36 MSen 7,33
2 Lars Janssen AV Phoenix MSen 7,80
3 Justin Kraaijenbrink AV '47 MSen 7,90
4 Bram van Hastenberg U-Track MSen 9,00

50m horden Afwijkend masters

Maximum aantal deelnemers: 6
naam vereniging categorie prestatie
1 Christiaan Mettrop Spark M75
2 Pel van der Kerkhoff bm AV '47 M50 8,53
3 Arnjan Bakker AV Trias M55 8,65
4 Brigitte van de Kamp GAC Hilversum V55 9,28
5 Karen Zwerver AV Startbaan V50 9,50
6 Anja Akkerman-smits DEM V60 9,95
7 Rina Groenendijk AV '47 V60 10,00
8 Frans van Boven THOR M70 10,06