Overzicht inschrijvingen

Utrecht Indoor 3 20-01-2018

Bijgewerkt tot: 18-07-2018 10:57

kogelstoten 15:00 - groep 1

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Iris Ulijn AV Oss '78 MB 8,00
2 Anja Akkerman-smits DEM V60 8,50
3 Dieuwertje Janssen AV Gouda MC 9,25
4 Luuk Peeters AV Gouda JA 10,00
5 Cor van Dam AV Olympus '70 M70 10,10
6 Vivian Kip OSM '75 MB 10,94
7 Ruben van Balen AC TION M45 11,00
8 Trystan de Weerdt AAV '36 MSen 11,03
9 Marten Prince Altis JB 11,39
10 Wassiliki Alexandridis Hellas Utrecht VSen 12,00
11 Gijs Langkamp Hellas Utrecht MSen 12,52

kogelstoten 16:00 - groep 2

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Ariane Elkenbracht AV Phoenix MD 6,49
2 José Hilhorst AV Zuidwal V50 6,80
3 Bart ten Bergen AV Gouda JB 8,00
4 Jessica Vrijenhoek AV Phoenix MD 8,39
5 Siebe Pals AV Feniks JC 8,73
6 Naomi Doves AV Zuidwal MB 8,84
7 Katja Slangewal Altis VSen 9,75
8 Sophie van Veen AV Gouda MA 10,50
9 Wessel Terpstra BAV JB 10,57
10 Rick van de Noort AAV '36 JA 11,73
11 Joris Pals AV Feniks JA 12,00
12 Harald Bust Hellas Utrecht MSen 13,00
13 Tomas Gerssen AV Astylos JB 13,12

kogelstoten 17:00 - groep 3

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Giovanni Mancini AV Phoenix JD
2 Mirko Van Ede U-Track JD 6,45
3 Mirjam Olsthoorn AV '40 V45 6,45
4 Linda van Berkel AV '40 V45 7,38
5 Iris Steverink AV Phoenix V45 7,50
6 Aylina van Rooij AAV '36 MB 8,34
7 Quincy Heemskerk AAV '36 MB 9,46
8 Youp Brouwer AV Flevo Delta JA 10,00
9 Peter de Kruyff Hellas Utrecht JB 10,51
10 Fabrizio Mancini AV Phoenix M50 10,90
11 Niels de Groot AAV '36 JA 11,00
12 Jenny Tchedjo U-Track MA 12,80

50 meter 13:00 - 50 meter

Maximum aantal deelnemers: 66
naam vereniging categorie prestatie
1 Jonas Roozendaal AV Phoenix JPA 7,30
2 Yara Keers AV Fit MPA 9,01
3 Stijn Dijkslag VAV JPA 9,73
4 Karlijn Houpst VAV MPA 9,73
5 Nena Verdonk AV Phoenix MPA 9,94
6 Laura De Witte VAV MPA 10,00
7 Rosa Lemaire AV Phoenix MPA 10,00
8 Tommaso Nicolai AV Phoenix JPA 10,45

60 meter 14:00 - 60 meter

Maximum aantal deelnemers: 72
naam vereniging categorie prestatie
1 Gabriel van Lokhorst AV Phoenix JPA 9,07
2 Tessa Evelein Hellas Utrecht MPA 9,42
3 Niels Karel Altis JPA 9,45
4 Youri van der Linden GAC Hilversum JPA 9,47
5 Iris Loonstra Hellas Utrecht MPA 9,53
6 Renske Van der maas AV Fit MPA 9,54
7 Kealan Steba GAC Hilversum JPA 9,58
8 Beer Timmer Hellas Utrecht JPA 9,84
9 Tim Verhagen Hellas Utrecht JPA 9,87
10 Yuri Vink AV Phoenix JPA 10,78
11 Markus Lamper VAV JPA 10,93
12 Melissa Van Keulen VAV MPA 10,98
13 Lucas Komduur U-Track JPA 11,00
14 Lars Beijk AV Phoenix JPA 11,00
15 Sophie de Haan U-Track MPA 11,50
16 Yara Achterberg VAV MPA 11,68
17 Stijn Dijkslag VAV JPA 11,68
18 Karlijn Houpst VAV MPA 11,68
19 Yara Wallet VAV MPA 12,00
20 Laura De Witte VAV MPA 12,00
21 Rosa Lemaire AV Phoenix MPA 12,00

hoogspringen 13:00 - Hoogspringen groep 1

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Yuri Vink AV Phoenix JPA 0,97
2 Markus Lamper VAV JPA 1,00
3 Tim Verhagen Hellas Utrecht JPA 1,05
4 Niels Karel Altis JPA 1,05
5 Beau van Balen AV Pijnenburg JPA 1,15
6 Gabriel van Lokhorst AV Phoenix JPA 1,20
7 Renske Van der maas AV Fit MPA 1,22
8 Tessa Evelein Hellas Utrecht MPA 1,25
9 Anneloes van Erkelens AV Fit MPA 1,28
10 Beer Timmer Hellas Utrecht JPA 1,35
11 Youri van der Linden GAC Hilversum JPA 1,35

hoogspringen 14:00 - Hoogspringen groep 2

Maximum aantal deelnemers: 12

Geen deelnemers

kogelstoten 13:15 - Kogelstoten groep 1

Maximum aantal deelnemers: 20
naam vereniging categorie prestatie
1 Lucas Komduur U-Track JPA 3,91
2 Yara Wallet VAV MPA 4,00
3 Yara Achterberg VAV MPA 4,00
4 Melissa Van Keulen VAV MPA 4,67
5 Lars Beijk AV Phoenix JPA 5,50
6 Iris Loonstra Hellas Utrecht MPA 6,98
7 Kealan Steba GAC Hilversum JPA 7,13

kogelstoten 14:00 - Kogelstoten groep 2

Maximum aantal deelnemers: 20
naam vereniging categorie prestatie
1 Nena Verdonk AV Phoenix MPA 4,54
2 Yara Keers AV Fit MPA 5,02
3 Tommaso Nicolai AV Phoenix JPA 6,45
4 Anneloes van Erkelens AV Fit MPA 6,79
5 Beau van Balen AV Pijnenburg JPA 7,06

50 meter

Maximum aantal deelnemers: 66
naam vereniging categorie prestatie
1 Paul Groen GAC Hilversum MSen 6,10
2 Yarán Wienneke GAC Hilversum MSen 6,22
3 Stan Ritzer AV Flevo Delta JA 6,24
4 Thomas Reijnders Altis MSen 6,26
5 Lars Hogendoorn Altis JB 6,30
6 Tunde Leidsman Atletiek Maastricht M40 6,31
7 Tygo van de Weijer HAC JA 6,35
8 Kristof van Kamperdijk GAC Hilversum JA 6,45
9 Marco Jansen AV Phoenix MSen 6,47
10 Vincent Kruit AV Gouda MSen 6,48
11 James Keuben AC TION MSen 6,50
12 Gabriel Cornelissen GAC Hilversum JB 6,50
13 Lorenzo van der Heiden AV Atverni MSen 6,50
14 Thomas van der Heijde AV Tempo MSen 6,51
15 Indy Wekker U-Track JB 6,60
16 Lennart Teunissen Altis MSen 6,64
17 Jochem Ribberink AV Gouda JB 6,73
18 Kay Goffin AV Phoenix MSen 6,74
19 Brian Klinkenberg AV Flevo Delta JA 6,80
20 Richard van Delft GAC Hilversum M45 6,80
21 Tim Den Brave AAV '36 JB 6,89
22 Mariska Bun AV Phoenix VSen 6,90
23 Kato Leusink GAC Hilversum MB 6,90
24 Eefje Swinkels HAC V40 7,00
25 Lisanne Brouwer AV Flevo Delta MA 7,07
26 Gianni Orsini AV Gouda M45 7,20
27 Justine Fleming GAC Hilversum MA 7,34
28 Madelon Kamp Altis VSen 7,40
29 Angelina Lopez Rotterdam Atletiek VSen 7,45
30 Aricia Limburg AV Triathlon MA 7,47
31 Wilbert Ulijn AV Oss '78 M45 7,50
32 Linde Buruma GAC Hilversum MA 7,73
33 Roelf Akkerman DEM M70 7,95
34 Harry Limburg AV Triathlon M55 8,06
35 Ariane Elkenbracht AV Phoenix MD 8,30
36 Christiaan Mettrop Spark M75 8,73
37 Frans van Boven THOR M70 8,82
38 Peter Blom AV Jahn II M75 8,98
39 Giovanni Mancini AV Phoenix JD 10,00

60 meter 15:40 - 60m Groep A

Maximum aantal deelnemers: 90
naam vereniging categorie prestatie
1 Trystan de Weerdt AAV '36 MSen 7,03
2 Thomas Reijnders Altis MSen 7,18
3 Stan Ritzer AV Flevo Delta JA 7,19
4 Lars Hogendoorn Altis JB 7,29
5 Brian Klinkenberg AV Flevo Delta JA 7,30
6 Derek van Bochove Voorne Atletiek MSen 7,35
7 Tygo van de Weijer HAC JA 7,37
8 Tunde Leidsman Atletiek Maastricht M40 7,38
9 Rens Wildschut GAC Hilversum JA 7,48
10 Marco Jansen AV Phoenix MSen 7,50
11 James Keuben AC TION MSen 7,50
12 Lorenzo van der Heiden AV Atverni MSen 7,50
13 Vincent Kruit AV Gouda MSen 7,54
14 Thomas van der Heijde AV Tempo MSen 7,58
15 Indy Wekker U-Track JB 7,60
16 Lennart Teunissen Altis MSen 7,68
17 Maxim Scholma AAV '36 JA 7,71
18 Richard van Delft GAC Hilversum M45 7,76
19 Kay Goffin AV Phoenix MSen 7,79
20 Mariska Bun AV Phoenix VSen 7,88
21 Jochem de Groot Hellas Utrecht JA 7,97
22 Niels de Groot AAV '36 JA 8,00
23 Devrah Leerdam U-Track VSen 8,00
24 Gianni Orsini AV Gouda M45 8,20
25 Jochem Ribberink AV Gouda JB 8,26
26 Katja Slangewal Altis VSen 8,34
27 Eefje Swinkels HAC V40 8,36
28 Jan Polman Nijmegen Atletiek JA 8,50
29 Casper Decates Nijmegen Atletiek JB 8,50
30 Wilbert Ulijn AV Oss '78 M45 8,50
31 Justine Fleming GAC Hilversum MA 8,51
32 Arnjan Bakker AV Trias M55 8,56
33 Aricia Limburg AV Triathlon MA 8,77
34 Madelon Kamp Altis VSen 8,80
35 Imke Boersma AV Phoenix MC 8,92
36 Kira Landman Altis MB 9,01
37 Denise van der Linden-morris GAC Hilversum V50 9,11
38 Roelf Akkerman DEM M70 9,20
39 Mariet Hefting Hellas Utrecht V50 9,50
40 Harry Limburg AV Triathlon M55 9,54
41 Mirjam Olsthoorn AV '40 V45 10,00
42 Mirko Van Ede U-Track JD 10,11
43 Sussie van Rookhuizen AV Phoenix MD 10,45
44 Willemijn Leiner Hellas Utrecht MD 11,45
45 Fleur Schouten De Spartaan MB 12,66

60 meter 17:30 - 60m Groep B

Maximum aantal deelnemers: 48
naam vereniging categorie prestatie
1 Derek van Bochove Voorne Atletiek MSen 7,35
2 Tunde Leidsman Atletiek Maastricht M40 7,38
3 Lloyd Ellis Hellas Utrecht JA 7,40
4 Rick van de Noort AAV '36 JA 7,50
5 Vincent Kruit AV Gouda MSen 7,54
6 Gijs Langkamp Hellas Utrecht MSen 7,58
7 Floris de Boer AV Gouda MSen 7,62
8 Koen van Perse Hellas Utrecht JA 7,70
9 Stefan Pol U-Track JA 7,80
10 Marten Prince Altis JB 7,81
11 Esmeralda Redan Rotterdam Atletiek VSen 7,95
12 Lars Janssen AV Phoenix MSen 7,99
13 Lisanne Brouwer AV Flevo Delta MA 8,01
14 Tim Den Brave AAV '36 JB 8,01
15 Angelina Lopez Rotterdam Atletiek VSen 8,10
16 Julia Hollander AV Gouda MA 8,20
17 Jessica Vrijenhoek AV Phoenix MD 8,60
18 Naomi Doves AV Zuidwal MB 8,97
19 José Hilhorst AV Zuidwal V50 9,00
20 Linda van Berkel AV '40 V45 9,70
21 Christiaan Mettrop Spark M75 10,13
22 Peter Blom AV Jahn II M75 10,41
23 Cor van Dam AV Olympus '70 M70 10,43
24 Frans van Boven THOR M70 10,62

hoogspringen

Maximum aantal deelnemers: 20
naam vereniging categorie prestatie
1 Imke Boersma AV Phoenix MC 1,25
2 Mirko Van Ede U-Track JD 1,25
3 Aylina van Rooij AAV '36 MB 1,31
4 Tijmen van Arkel AAV '36 JB 1,50
5 Quincy Heemskerk AAV '36 MB 1,50
6 Linda van Berkel AV '40 V45 1,50
7 Julia Hollander AV Gouda MA 1,60
8 Samyre Wieles Altis VSen 1,60
9 Wouke van 't Klooster AV Pijnenburg MA 1,68
10 Levi van Diest AV Lycurgus JB 1,70
11 Tim Den Brave AAV '36 JB 1,72
12 Peter de Kruyff Hellas Utrecht JB 1,80
13 Jonas Mars AV Phoenix MSen 1,80
14 Trystan de Weerdt AAV '36 MSen 1,98
15 Branco Kranenburg AV '47 MSen 2,00
16 Sussie van Rookhuizen AV Phoenix MD 2,20

60m horden MD/MC/JD

Maximum aantal deelnemers: 24
naam vereniging categorie prestatie
1 Aafke van Daalen AV '47 V45 9,45
2 Eefje Swinkels HAC V40 9,53
3 Sussie van Rookhuizen AV Phoenix MD 10,45
4 Linda van Berkel AV '40 V45 10,85
5 Ariane Elkenbracht AV Phoenix MD 11,50
6 Jessica Vrijenhoek AV Phoenix MD 11,53

60m horden MB

Maximum aantal deelnemers: 6
naam vereniging categorie prestatie
1 Kira Landman Altis MB 10,10

60m horden JC/MA/V

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Devrah Leerdam U-Track VSen 9,12
2 Lisanne Brouwer AV Flevo Delta MA 9,24
3 Samyre Wieles Altis VSen 9,42
4 Bart Kneppers AV Suomi JC 9,50
5 Dorenda Zwaard AV '40 VSen 9,56
6 Katja Slangewal Altis VSen 9,75

60m horden JB

Maximum aantal deelnemers: 6
naam vereniging categorie prestatie
1 Jochem Ribberink AV Gouda JB
2 Casper Decates Nijmegen Atletiek JB 8,80
3 Peter de Kruyff Hellas Utrecht JB 8,83
4 Jip Haest Spado JB 9,08
5 Tim Den Brave AAV '36 JB 9,67
6 Kaj van Beest AAV '36 JB 10,86
 
reserves:
Marten Prince Altis JB 9,45

60m horden JA

Maximum aantal deelnemers: 6
naam vereniging categorie prestatie
1 Rick van de Noort AAV '36 JA 8,43
2 Koen van Perse Hellas Utrecht JA 8,50
3 Lloyd Ellis Hellas Utrecht JA 8,65
4 Stefan Pol U-Track JA 9,17
5 Maxim Scholma AAV '36 JA 9,30
6 Youp Brouwer AV Flevo Delta JA 10,00

60m horden M

Maximum aantal deelnemers: 6
naam vereniging categorie prestatie
1 Trystan de Weerdt AAV '36 MSen 8,34
2 Lars Janssen AV Phoenix MSen 9,05
3 Floris De boer AV Gouda MSen 9,07
4 Joep Chatrou Eindhoven Atletiek MSen 9,15
5 Luc beau Nkurunziza U-Track MSen 9,20
6 Lennart Teunissen Altis MSen 9,24
7 Gijs Langkamp Hellas Utrecht MSen 9,78
8 Jeroen Eerden AV Atverni MSen 16,10

60m horden Afwijkend masters

Maximum aantal deelnemers: 6
naam vereniging categorie prestatie
1 Christiaan Mettrop Spark M75
2 Pel van den Kerkhoff bm AV '47 M50
3 Marc Besson AAA M50 7,63
4 Arnjan Bakker AV Trias M55 10,51
5 Denise van der Linden-morris GAC Hilversum V50 11,46
6 Anja Akkerman-smits DEM V60 11,50
7 Frans van Boven THOR M70 12,03

50 meter

Maximum aantal deelnemers: 999
naam vereniging categorie prestatie

60 meter

Maximum aantal deelnemers: 999
naam vereniging categorie prestatie

kogelstoten

Maximum aantal deelnemers: 999
naam vereniging categorie prestatie