Overzicht inschrijvingen

Utrecht Indoor 2 06-01-2018

Bijgewerkt tot: 23-06-2018 00:28

verspringen 15:00 - groep 1

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Merel Jorna AV Phoenix MC 3,80
2 Rina Groenendijk AV '47 V60 3,85
3 Bas Schutjes AV Phoenix JD 3,86
4 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JC 3,92
5 Annemarie Post GAC Hilversum VSen 4,00
6 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk MB 4,09
7 Quintin Janse AV Tempo JC 4,33
8 Florian Vriezen GAC Hilversum JD 4,52
9 Dieuwertje Kok GAC Hilversum VSen 4,64
10 Bryan Duff AV Sparta JD 4,86
11 Stan Atsma Hellas Utrecht JC 5,13
12 Enzo Meerstra AV Hollandia JB 5,28
13 Vincent Hocq GAC Hilversum M35 5,31
14 Brett Duff AV Sparta JB 5,97
15 Lars Janssen AV Phoenix MSen 6,61
 
reserves:
Elly Thomas U-Track MB 4,80

verspringen 16:00 - groep 2

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Perry Severijnse Almere '81 JC
2 Ariane Elkenbracht AV Phoenix MD 3,69
3 Isabella Frissen Hellas Utrecht MD 3,88
4 Martijn Schoemaker AV Zeewolde JD 3,90
5 Casper van Tuijl Almere '81 JD 3,99
6 Lisanne Boot Hellas Utrecht MC 4,05
7 Madelon Kamp Altis VSen 4,07
8 Robin Kuller AV NEA-Volharding MC 4,13
9 Juia Jongejeugd AV NEA-Volharding MC 4,47
10 Zeger Knipmeijer Altis M45 4,50
11 Morgann De jong ARV Ilion MC 4,74
12 Sander van Tuijl Almere '81 M45 4,90
13 Sarah van Tuijl Almere '81 MC 5,19
14 Rodney Hoogterp AV Impala MSen 6,84

verspringen 17:00 - groep 3

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Ella Keijser GAC Hilversum MB 3,47
2 Jonathan van Lien AV Zeewolde JD 3,80
3 Sterre Renner GAC Hilversum MB 3,87
4 Xanthe Buruma GAC Hilversum MB 3,92
5 Coos Veldpaus Hellas Utrecht MC 4,15
6 Jessica Vrijenhoek AV Phoenix MD 4,18
7 Mila Kuller AV NEA-Volharding MB 4,43
8 Rick van der Meer AV Zeewolde JC 4,46
9 Martijn Pos Hellas Utrecht JC 4,86
10 Eline Dalderop GAC Hilversum MB 5,02
11 Isis Hordijk Hellas Utrecht MC 5,11
12 Boris Schram GAC Hilversum MSen 5,12
13 Kato Leusink GAC Hilversum MB 5,18
14 Skip Renders GAC Hilversum JA 6,28
15 Yarán Wienneke GAC Hilversum MSen 6,56
 
reserves:
Sven van Gelderen AV Lycurgus JD 4,22
Jona Kuijt Almere '81 MC 4,27

50 meter

Maximum aantal deelnemers: 66
naam vereniging categorie prestatie
1 Tygo van de Weijer HAC JA 6,37
2 Yarán Wienneke GAC Hilversum MSen 6,40
3 Gabriël Cornelissen GAC Hilversum JB 6,42
4 Tunde Leidsman Atletiek Maastricht M40 6,43
5 Bram van Hastenberg U-Track MSen 6,50
6 Thomas van der Heijde AV Tempo MSen 6,51
7 Kris van Kamperdijk GAC Hilversum JA 6,64
8 Boris Schram GAC Hilversum MSen 6,80
9 Thierry Kortekaas AV Phoenix M35 6,93
10 Kato Leusink GAC Hilversum MB 6,99
11 Esmeralda Redan Rotterdam Atletiek VSen 7,00
12 Kay Goffin AV Phoenix MSen 7,00
13 Coos Veldpaus Hellas Utrecht MC 7,06
14 Bart Roth U-Track M45 7,10
15 Justine Fleming GAC Hilversum MA 7,34
16 Madelon Kamp Altis VSen 7,40
17 Eline Dalderop GAC Hilversum MB 7,47
18 Aricia Limburg AV Triathlon MA 7,47
19 Wilbert Ulijn AV Oss '78 M45 7,60
20 Linde Buruma GAC Hilversum MA 7,83
21 Dieuwertje Kok GAC Hilversum VSen 7,95
22 Harry Limburg AV Triathlon M50 8,06
23 Xanthe Buruma GAC Hilversum MB 8,09
24 Erica Poudel-jesterhoudt AV Atos V50 8,20
25 Leroy Eisden AV Atos JD 8,20
26 Christiaan Mettrop Spark M75 8,73
27 Ariane Elkenbracht AV Phoenix MD 9,57

60 meter 15:40 - 60m Groep A

Maximum aantal deelnemers: 90
naam vereniging categorie prestatie
1 Tygo van de Weijer HAC JA 7,37
2 Tunde Leidsman Atletiek Maastricht M40 7,38
3 Derek van Bochove Voorne Atletiek MSen 7,40
4 Niels Mijnsbergen AAV '36 MSen 7,47
5 Skip Renders GAC Hilversum JA 7,51
6 Kris van Kamperdijk GAC Hilversum JA 7,51
7 Sten Stein AV Impala MSen 7,57
8 Thomas van der Heijde AV Tempo MSen 7,58
9 Timi van Schalkwijk Nijmegen Atletiek JB 7,69
10 Bram van Hastenberg U-Track MSen 7,70
11 Kay Goffin AV Phoenix MSen 7,83
12 Thierry Kortekaas AV Phoenix M35 7,93
13 Esmeralda Redan Rotterdam Atletiek VSen 7,98
14 Simi Pater U-Track MB 8,02
15 Joeri Steenman Hellas Utrecht JC 8,19
16 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda JC 8,20
17 Coos Veldpaus Hellas Utrecht MC 8,25
18 Abel Stoker AV Tempo JC 8,36
19 Bart Roth U-Track M45 8,40
20 Isis Hordijk Hellas Utrecht MC 8,44
21 Kim Brouwer Hellas Utrecht MC 8,49
22 Sarah van Tuijl Almere '81 MC 8,50
23 Sander van Tuijl Almere '81 M45 8,50
24 Justine Fleming GAC Hilversum MA 8,51
25 Jessica Vrijenhoek AV Phoenix MD 8,60
26 Wilbert Ulijn AV Oss '78 M45 8,60
27 Martijn Pos Hellas Utrecht JC 8,61
28 Sterre Weber GAC Hilversum MA 8,70
29 Morgann De jong ARV Ilion MC 8,72
30 Aricia Limburg AV Triathlon MA 8,77
31 Binne Brok AV Tempo JC 8,78
32 Vivian Kip OSM '75 MB 8,81
33 Israe Elmakkaoui Hellas Utrecht MD 8,95
34 Sven van Gelderen AV Lycurgus JD 8,96
35 Quintin Janse AV Tempo JC 8,99
36 Dieuwertje Kok GAC Hilversum VSen 9,00
37 Annemarie Post GAC Hilversum VSen 9,00
38 Jasper Leuven AV Fit M40 9,00
39 Perry Severijnse Almere '81 JC 9,01
40 Linde Buruma GAC Hilversum MA 9,05
41 Mila Kuller AV NEA-Volharding MB 9,10
42 Merel Jorna AV Phoenix MC 9,11
43 Denise van der Linden-morris GAC Hilversum V45 9,11
44 Nienke Overgoor Hellas Utrecht MC 9,18
45 Rina Groenendijk AV '47 V60 9,24
46 Karen Zwerver AV Startbaan V50 9,30
47 Jonathan van Lien AV Zeewolde JD 9,40
48 Paul de Vries AV Fit M40 9,45
49 Bas Schutjes AV Phoenix JD 9,49
50 Casper van Tuijl Almere '81 JD 9,50
51 Harry Limburg AV Triathlon M50 9,54
52 Jona Kuijt Almere '81 MC 9,56
53 Erica Poudel-jesterhoudt AV Atos V50 9,59
54 Leroy Eisden AV Atos JD 9,59
55 Anna Versteden AV Phoenix MD 9,70
56 Sven van Duinkerken AV Nijkerk JD 9,72
57 Meijne Viersen Hellas Utrecht JC 9,92
58 Christiaan Mettrop Spark M75 10,13

60 meter 17:30 - 60m Groep B

Maximum aantal deelnemers: 48
naam vereniging categorie prestatie
1 Geert Geytenbeek Hellas Utrecht MSen 7,20
2 Yarán Wienneke GAC Hilversum MSen 7,35
3 Tunde Leidsman Atletiek Maastricht M40 7,38
4 Derek van Bochove Voorne Atletiek MSen 7,40
5 Kris van Kamperdijk GAC Hilversum JA 7,51
6 Stefan Pol U-Track JA 7,55
7 Boris Schram GAC Hilversum MSen 7,80
8 Kato Leusink GAC Hilversum MB 8,07
9 Enzo Meerstra AV Hollandia JB 8,07
10 Stan Atsma Hellas Utrecht JC 8,13
11 Joeri Steenman Hellas Utrecht JC 8,19
12 Rick van der Meer AV Zeewolde JC 8,45
13 Eline Dalderop GAC Hilversum MB 8,47
14 Joas van Hellemondt Leiden Atletiek JC 8,48
15 Arnjan Bakker AV Trias M55 8,60
16 Madelon Kamp Altis VSen 8,66
17 Anja Bekema GSAV Vitalis MA 8,76
18 Martijn Schoemaker AV Zeewolde JD 8,80
19 Annemarie Post GAC Hilversum VSen 9,00
20 Florian Vriezen GAC Hilversum JD 9,05
21 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk MB 9,06
22 Sterre Renner GAC Hilversum MB 9,30
23 Paul de Vries AV Fit M40 9,45
24 Bas Schutjes AV Phoenix JD 9,49
25 Lisanne Boot Hellas Utrecht MC 9,63
26 Ella Keijser GAC Hilversum MB 9,67
27 Jolijn Scuurman AV Nijkerk MB 9,72
28 Zeger Knipmeijer Altis M45 10,36
29 Tamara Boneschansker Altis VSen 12,46

polsstokhoogspringen

Maximum aantal deelnemers: 20
naam vereniging categorie prestatie
1 Anja Bekema GSAV Vitalis MA 3,10
2 Annemieke Dunnink AV Phoenix V35 3,40
3 Rogier Overkamp AV Phoenix MSen 3,40
4 Yoram Vriezen GAC Hilversum JC 3,70
5 Bart Steehouwer Almere '81 M45 3,90
6 Harald Bust Hellas Utrecht MSen 4,00

60m horden MD/MC/JD

Maximum aantal deelnemers: 24
naam vereniging categorie prestatie
1 Jonathan van Lien AV Zeewolde JD
2 Martijn Schoemaker AV Zeewolde JD
3 Aafke van Daalen AV '47 V45 9,45
4 Bryan Duff AV Sparta JD 9,97
5 Isis Hordijk Hellas Utrecht MC 10,03
6 Juia Jongejeugd AV NEA-Volharding MC 10,38
7 Kim Brouwer Hellas Utrecht MC 10,39
8 Nienke Overgoor Hellas Utrecht MC 10,86
9 Florian Vriezen GAC Hilversum JD 10,95
10 Morgann De jong ARV Ilion MC 11,27
11 Sven van Gelderen AV Lycurgus JD 11,27
12 Israe Elmakkaoui Hellas Utrecht MD 11,50
13 Jessica Vrijenhoek AV Phoenix MD 11,53
14 Jona Kuijt Almere '81 MC 11,93
15 Anna Versteden AV Phoenix MD 12,70
16 Sven van Duinkerken AV Nijkerk JD 18,28

60m horden MB

Maximum aantal deelnemers: 6
naam vereniging categorie prestatie
1 Mila Kuller AV NEA-Volharding MB 11,22
2 Jolijn Scuurman AV Nijkerk MB 11,55

60m horden JC/MA/V

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Joas van Hellemondt Leiden Atletiek JC 9,40
2 Stan Atsma Hellas Utrecht JC 9,55
3 Binne Brok AV Tempo JC 9,68
4 Sterre Weber GAC Hilversum MA 10,00
5 Abel Stoker AV Tempo JC 10,01
6 Quintin Janse AV Tempo JC 10,77
7 Rick van der Meer AV Zeewolde JC 10,90
8 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JC 12,41
9 Meijne Viersen Hellas Utrecht JC 13,01
10 Tamara Boneschansker Altis VSen 16,00

60m horden JB

Maximum aantal deelnemers: 6
naam vereniging categorie prestatie
1 Timi van Schalkwijk Nijmegen Atletiek JB 8,71

60m horden JA

Maximum aantal deelnemers: 6
naam vereniging categorie prestatie
1 Stefan Pol U-Track JA 9,17
2 Vincent Hocq GAC Hilversum M35 10,00
3 Jasper Leuven AV Fit M40 12,00
4 Zeger Knipmeijer Altis M45 12,31

60m horden M

Maximum aantal deelnemers: 6
naam vereniging categorie prestatie
1 Niels Mijnsbergen AAV '36 MSen 8,76
2 Lars Janssen AV Phoenix MSen 9,05
3 Bram van Hastenberg U-Track MSen 10,00

60m horden Afwijkend masters

Maximum aantal deelnemers: 6
naam vereniging categorie prestatie
1 Pel van den Kerkhoff bm AV '47 M50
2 Arnjan Bakker AV Trias M55 9,92
3 Karen Zwerver AV Startbaan V50 10,98
4 Rina Groenendijk AV '47 V60 11,32
5 Denise van der Linden-morris bm GAC Hilversum V50 11,46
6 Christiaan Mettrop Spark M75 12,43

60 meter

Maximum aantal deelnemers: 999
naam vereniging categorie prestatie