60m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Arno Snyman M 7.05
2 Tom den Ouden MPM M 7.13
3 Rafael Bouts U-Track M 7.27
4 Ricardo Buinsters Spado JA 7.31
5 Jeroen Witteveen AV Phoenix M 7.32
6 Nadim van Minnen AV Phoenix M 7.54
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Mikey De la cruz santana Phanos M 7.25
2 Dirk-jan Graat GAC Hilversum M 7.29
3 Marco Jansen AV Pijnenburg M 7.40
4 Menno Blom AV Pijnenburg JA 7.40
5 Leon Casse AV Phoenix JA 7.50
Luc Orbons AV Phoenix JB DNS
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Shaquille Haverkamp AV Gouda JB 7.32
2 Willem-jan Eil AV Pijnenburg JA 7.48
3 Luc Reij AV Phoenix JA 7.73
4 Ahley Bastiaanse Prins Hendrik JA 7.79
5 Jarno Hagmeijer U-Track M 7.87
6 Bas De Bruijn AV Zuidwal JB 7.88
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Pim Pauel AV Haarlem JB 7.52
2 Caspar van Bentum AV Pijnenburg JB 7.62
3 Bas Jubels AV Phoenix M 7.75
4 Bart van der Born Avantri JA 7.78
Jesse van de Mee SV Noordkop JA DNS
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Elmar van der Wijk AV Gouda JA 7.58
2 Yarán Wienneke GAC Hilversum JB 7.75
3 Jeroen Heesbeen AV Phoenix M 7.77
4 Richard van Delft GAC Hilversum M40 7.85
5 Tom Koerts AAC '61 JB 8.07
Leen Sandifort AV Gouda JA DNS
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Netinai Inapai U-Track JB 7.60
2 Niels Verheugd Atledo JB 7.77
3 Peter Peereboom AV Heerenveen M 7.94
4 Matthijs Jager AV Phoenix M 7.96
5 Wouter van der Wal AV Phoenix M 8.17
Rick Heuvel MPM M DNS
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Martijn van der Vis WAV Tartletos M 7.65
2 Marijn Koene AV Olympus '70 JB 7.72
3 Bas Land AV Phoenix M 7.82
4 Tijmen Melgers AV Sparta JB 7.93
5 Hend de Jager AV Statina M 8.01
6 Wouter Hilhorst AV Pijnenburg JA 8.21
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Skip Renders GAC Hilversum JB 8.00
2 Devrah Leerdam U-Track MA 8.02
3 Rick Veltman AV Gouda JB 8.03
4 Alice Achterberg AV Phoenix V 8.23
5 Renée van Rookhuizen DEM MB 8.27
6 George Stroh ADSV Dynamica M50 8.47
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jasper Rou VAV JB 7.98
2 Jinke van der Sluis AV Phoenix MB 8.32
3 Annemarie ten Kate De Spartaan MA 8.43
4 Lucas Prins Haag Atletiek M55 8.45
5 Angelique Hogeveen-smit Phanos V45 8.51
Kristin Baas Delta Sport MA DNS
Serie 10
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Lisa Rodenburg AV Phoenix V 8.43
2 Nida Huijben AV Phoenix MB 8.47
3 Feline Molenaar Avantri MB 8.55
4 Marrit Stierman Eindhoven Atletiek V 8.67
5 Mariska Bitter SC Reeuwijk V 8.79
Siem ter Braake GAC Hilversum JC DNS
Serie 11
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Job Does DEM JA 8.38
2 Juul Acton U-Track M60 8.55
3 Eline Bardoel AV Phoenix V 8.66
4 Sophie den Ouden MPM MA 8.74
5 Eline Schade van westrum DEM MC 8.80
6 Isri Bakker DEM MA 8.93
Serie 12
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Simon Jonis M 7.81
2 Shanice Atalay AV Heerenveen MA 8.68
3 Carolien de Pater Avantri MA 8.75
4 Iris Schlundt bodiën DEM MA 8.89
5 Susan Bergamin AV Gouda MA 8.91
Serie 13
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Emma Dekker AV Olympus '70 MB 8.77
2 Marit de Jongh AV Sprint MA 8.81
3 Maaike Boon De Spartaan V 8.94
4 Elly Thomas U-Track MD 8.94
5 Sterre Weber GAC Hilversum MB 8.97
Iris Kamp-steverink AV Phoenix V40 DNS
Serie 14
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Isa van Delft GAC Hilversum MB 8.64
2 Isabel Hooijman AKU MB 8.74
3 Susan Visser GAC Hilversum MB 9.02
4 Femke van den Bos AV Tempo MC 9.06
5 Femke Jansen AV Pijnenburg MB 9.11
6 Lotte Bosma Taxandria Atletiek MB 9.44
Serie 15
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Anika Northausen AV Pijnenburg MC 9.10
2 Roelf Akkerman DEM M65 9.15
3 Fay Blank GAC Hilversum MC 9.18
4 Kjell de Groot AV Flevo Delta JD 9.26
5 Ilse Hogeveen AV Haarlemmermeer MD 9.31
6 Linde Buruma GAC Hilversum MC 9.75
Serie 16
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Kevin Klomp AV Statina M 8.14
2 Anja Akkerman DEM V55 9.55
3 Ruben van Meijer AV Pijnenburg JD 9.59
4 Janneke Veltkamp DEM V 9.63
5 Christiaan Mettrop Spark M70 9.99
6 Frans van Boven THOR M70 10.38
Serie 17
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Yoëlle Schade van westrum DEM MD 10.47
2 Nienke Timmer CAV Energie MB 11.19
3 Fleur Schouten AV Hollandia MC 12.66
Rosalie Fogli De Spartaan V DNS
Antonio van der Heuvel GAC Hilversum JB DNS

60m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Shaquille Brahm AV Atverni JA 7.18
2 Mikey De la cruz santana Phanos M 7.28
3 Rafael Bouts U-Track M 7.30
4 Shaquille Haverkamp AV Gouda JB 7.37
5 Ahley Bastiaanse Prins Hendrik JA 10.44
Antonio van der Heuvel GAC Hilversum JB DNS
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jesse van de Mee SV Noordkop JA 7.36
2 Chidel Cecilia AV Atverni JA 7.38
3 Jarno Hagmeijer U-Track M 7.67
4 Tom Koerts AAC '61 JB 8.08
Leen Sandifort AV Gouda JA DNS
Nosa Dielingen AV Atverni JA DNS
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Vimpi dos Santos U-Track JA 7.58
2 Lorenzo van der Heiden AV Atverni JA 7.59
3 Floris de Boer AV Gouda JA 7.85
4 David Overduin Hellas Utrecht JB 7.90
5 Hend de Jager AV Statina M 7.97
6 Julian Sas Almere '81 JB 8.00
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Hidde Kenter GAC Hilversum JB 7.69
2 Skip Renders GAC Hilversum JB 7.87
3 Kevin Klomp AV Statina M 8.06
4 Dave de Jong AV Gouda JB 8.10
5 Steyn Boersen Almere '81 JB 8.17
6 Max Guijt GAC Hilversum JB 8.34
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Kristof van Kamperdijk GAC Hilversum JB 8.12
2 Jowie Robbemond AV Fortuna JB 8.18
3 Lotte Schrijver Phanos V 8.43
4 Astrid van der Maas AV Gouda MA 8.52
Siem ter Braake GAC Hilversum JC DNS
Thijmen van Arnhem AV Statina JA DNS
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Juul Acton U-Track M60 8.50
2 Jos Warmerdam U-Track M45 8.52
3 Eline Bardoel AV Phoenix V 8.58
4 Susan Bergamin AV Gouda MA 8.97
Femke van Moorsel Eindhoven Atletiek MB DNS
Nick Gieltjes AV Statina M DNS
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Netinai Inapai U-Track JB 7.76
2 Annemieke Dunnink AV Phoenix V 8.70
3 Wouke van 't Klooster AV Pijnenburg MB 8.89
4 Iris Timmer Climax MB 8.92
5 Paul Westerman AV Statina M50 9.26
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Lieke van den Brink AV '34 V 8.24
2 Levi Vloet Nijmegen Atletiek JA 8.45
3 Melissa Benschop AV Gouda V 8.86
4 Aafke Roelofs GAC Hilversum MB 9.12
5 Fay Blank GAC Hilversum MC 9.14
Jelle van der Schaaf AV Hylas M70 DNS
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Sam Zijlmans AV Sprint M 7.61
2 Aleid Frissel AV Tempo MC 9.06
3 Linde Buruma GAC Hilversum MC 9.47
4 Sanne van Essen AV Phoenix V 9.55
5 Christiaan Mettrop Spark M70 10.11