60m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Devron Jepma PAC M 7.06
2 Tom den Ouden MPM M 7.16
3 Trystan de Weerdt AAV '36 M 7.20
4 Luke Linders DAK M 7.34
5 Arjan Timmers Eindhoven Atletiek M 7.47
Luc Orbons AV Phoenix JB DNS
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Dirk-jan Graat GAC Hilversum M 7.34
2 Menno Blom AV Pijnenburg JA 7.45
3 Marco Jansen AV Pijnenburg M 7.45
4 Lars van Hoeven AV Heerenveen JB 7.60
5 Willem-jan Eil AV Pijnenburg JA 7.70
6 Joeri van Etten Atledo M 7.90
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Rafael Bouts U-Track M 7.33
2 Ben van de Bunt AV 1923 JB 7.53
3 Jesse van de Mee SV Noordkop JA 7.60
4 Caspar van Bentum AV Pijnenburg JB 7.71
5 Bas Land AV Phoenix M 7.83
6 Jelle Heijne AV Clytoneus JA 7.84
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Mikey De la cruz santana Phanos M 7.25
2 Gijs Mourits VAV JB 7.54
3 Twan Evers AV Wijchen M 7.64
4 Luuk Peters AV PEC 1910 JB 7.72
5 Bas Jubels AV Phoenix M 7.80
6 Jelmar Bos Almere '81 M 7.84
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Robin Abrahamse AV Pijnenburg JB 7.77
2 Niels Verheugd Atledo JB 7.79
3 Richard van Delft GAC Hilversum M40 7.90
4 Lianne van Krieken AV Atverni MA 7.99
5 Duco Fabrie AV Pijnenburg JB 8.00
Johnny van Schooneveld AV 1923 JA DNS
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Stijn van Weegberg AV Statina JB 7.63
2 Martijn van der Vis WAV Tartletos M 7.75
3 Geert Elferink DAK JB 7.98
4 Hend de Jager AV Statina M 7.98
5 Rense Pranger AV Wijchen M 8.00
6 Erika Zijderlaan Avantri V35 8.70
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Skip Renders GAC Hilversum JB 8.00
2 Jarno de Groot AV Flevo Delta JB 8.13
3 Hugo van den Berg AV NOP JB 8.17
4 Daphne Linnekamp Hellas Utrecht MB 8.18
5 Hannelore Smilde PAC V 8.24
6 August van de Weijer AV Sprint JB 8.60
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Julian Sas Almere '81 JB 7.75
2 Lisanne Drost AV Athlos V 8.21
3 Marcel Roosen Eindhoven Atletiek M40 8.23
4 Romy Smith Leiden Atletiek MA 8.24
5 Niels van der Lee AAV '36 JB 8.39
6 Nienke Ijspeerd MPM MA 8.77
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Maarten Debeij AV 't Jasper Sport JD 8.29
2 Femke Bol AV Triathlon MC 8.29
3 Sven Roosen Eindhoven Atletiek JC 8.33
4 Lisa Rodenburg AV Phoenix V 8.49
5 Beau Winnubst AAC MB 8.60
6 Dewi Posthuma AV Pijnenburg MA 9.03
Serie 10
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Annemarie ten Kate De Spartaan MA 8.35
2 Jasper de Hon AAC JB 8.47
3 Lucas Prins Haag Atletiek M55 8.50
4 Marrit Stierman Eindhoven Atletiek V 8.60
5 Maxime Voorn Almere '81 MC 8.66
6 Shanice Atalay AV Heerenveen MA 9.01
Serie 11
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Vera Gommans AV Statina MA 8.58
2 Nynke van den Heuvel Almere '81 MC 8.66
3 Luca Bos GAC Hilversum MB 8.74
4 Sanne Zwijsen Hellas Utrecht V 8.80
5 Femke Jansen AV Pijnenburg MB 9.07
6 Teri Rossen AV Wijchen MB 9.08
Serie 12
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Eefje van Moorsel Eindhoven Atletiek MB 8.47
2 Sophie den Ouden MPM MA 8.55
3 Iris de Ruiter AV 1923 MB 8.59
4 Nienke Blom AV Pijnenburg MB 8.63
5 Ruby den Besten AV Statina MA 8.85
6 Iris Kamp-steverink AV Phoenix V40 8.98
Serie 13
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Sterre Weber GAC Hilversum MB 8.80
2 Julia van Delft GAC Hilversum MC 8.97
3 Hanneke Verheesen AV Sprint MC 8.98
4 Susan Visser GAC Hilversum MB 8.98
5 Sienna Klous AV Lycurgus MC 9.14
Tijn Mallens AV Sprint JB DNS
Serie 14
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Mauve Bos GAC Hilversum MB 9.09
2 Fay Blank GAC Hilversum MC 9.16
3 Timo den Hollander GVAC JD 9.23
4 Fleur v.d. Linden DAK MC 9.33
5 Lotte Bosma Taxandria Atletiek MB 9.35
6 Vivian Boer AV Phoenix V 9.41
Serie 15
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Rens Hoogendorp GVAC JC 9.17
2 Femke van den Bos AV Tempo MC 9.31
3 Gytte van Hoeven AV Heerenveen MC 9.33
4 Aleid Frissel AV Tempo MC 9.42
5 Sophie van den Berg AV NOP MD 9.45
6 Tess Steehouwer Almere '81 MC 9.58
Serie 16
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Netinai Inapai U-Track JB 7.93
2 Anke Binnema AV Heerenveen MD 9.79
3 Bo van der Aar DEM MD 10.06
4 Christiaan Mettrop Spark M70 10.29
5 Nienke Timmer CAV Energie MB 10.90
6 Karlijn Hoogendorp GVAC MD 10.94

60m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Mikey De la cruz santana Phanos M 7.23
2 Rafael Bouts U-Track M 7.32
3 Dirk-jan Graat GAC Hilversum M 7.40
4 Luke Linders DAK M 7.40
5 Mattheus Campbell AV Feniks M 7.43
6 Joris Kerckhoffs AV Wijchen JA 7.52
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jelmar Bos Almere '81 M 7.73
2 Denilson Kleintjes GAC Hilversum JB 7.85
3 Yarán Wienneke GAC Hilversum JB 7.97
4 Tycho Smit AAV '36 JA 8.00
Joshua Record AV 1923 M DNS
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Simon Jonis AV Statina M 7.68
2 David Overduin Hellas Utrecht JB 7.82
3 Jeremy Robbemond AV Athlos M40 7.83
4 Philip van de Beek Phanos JC 7.91
5 Ivo Stuldreher AAV '36 JA 7.95
6 Hend de Jager AV Statina M 7.96
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jarno Hagmeijer U-Track M 7.90
2 Skip Renders GAC Hilversum JB 8.13
3 Zoe Meyer AV Sprint MC 8.25
4 Kristof van Kamperdijk GAC Hilversum JB 8.29
5 Freek van Blerck AV Sprint JB 8.51
6 Siem ter Braake GAC Hilversum JC 8.76
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Aniek Sips AV '40 MB 8.67
2 Maurits van der Ziel VAV JC 8.89
3 Iris Timmer Climax MB 8.97
Martijn van de Peppel VAV M40 DNS
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Levi Vloet Eindhoven Atletiek JA 8.35
2 Pepijn de Groot AV Haarlemmermeer JA 8.82
3 Eline Rijzenga AV Sprint MC 9.11
4 Owen Beuckens AV NOP JC 9.19
5 Paul Westerman AV Statina M50 9.27
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Fay Blank GAC Hilversum MC 9.12
2 Dieuwertje Kok GAC Hilversum MB 9.38
3 Vivian Boer AV Phoenix V 9.39
4 Linde Buruma GAC Hilversum MC 9.83
Christiaan Mettrop Spark M70 DNS