50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Aafke van Daalen AV '47 V45 8.07
2 Joyce Menick AV Haarlemmermeer MC 8.09
3 Djorden Andrea AV Triathlon JD 10.09
4 Yannick Faerber U-Track JD 10.76
Jetske Meijer Altis MC DNF
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Bruce Boon AV Flevo Delta JD 8.39
2 Kim Brouwer Hellas Utrecht MC 8.58
3 Isis Tinneveld AV Olympus '70 MC 9.19
4 Ryan Heeren AV Spiridon JD 9.29
5 Linda Van Berkel AV '40 V45 9.47
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ellemijn Blok AV Olympus '70 MC 9.22
2 Mieke van de Pasch AV Gouda MC 9.38
3 Marijn van der Harst Altis JD 9.65
Sarah van Tuijl Almere '81 MC DQ
Ainhoa van der Horst AV Daventria 1906 MC DNS
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Marlou Klaver Nijmegen Atletiek V45 10.06
2 Marlot Groeneweg Altis MC 10.20
3 Silas Hoeve AV Spirit Lelystad JD 10.43
Joep van Ede U-Track JD DNS
Lione van der Horst AV Daventria 1906 MD DNS
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Casper van Tuijl Almere '81 JD 9.98
2 Philip Walraven Altis JD 10.01
3 Anna Versteden AV Phoenix MD 10.26
4 Rogier Groeneweg Altis JD 10.38
5 Ariane Elkenbracht AV Phoenix MD 11.05

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jonne van der Giessen AAV '36 MB 7.70
2 Kato Leusink GAC Hilversum MB 7.78
3 Laura Schnell Hellas Utrecht MB 8.34
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Kim Van Leest AV '40 MB 8.28
2 Noor Stapel Nijmegen Atletiek MB 8.50
3 Anouk Haverkort AV Lycurgus MB 8.57

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Yoram Vriezen GAC Hilversum JC 7.63
2 Twan van Rijn AAV '36 JC 7.82
3 Stan Atsma Hellas Utrecht JC 7.88
4 Lisanne Brouwer AV Flevo Delta MA 7.91
5 Femke van den Bos GSAV Vitalis MA 9.67
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Joël Hoeve AV Spirit Lelystad JC 8.27
2 Sterre Weber GAC Hilversum MA 8.37
3 Joyce Kraaijenbrink AV '47 MA 8.75
4 Timon Hoeve AV Spirit Lelystad JC 8.88
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Judith Kas AV Phoenix V 9.35
2 Manuel Jimenez zambrano U-Track JC 10.22
3 Bart Kneppers AV Suomi JC 10.28
4 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JC 10.65

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Timi van Schalkwijk Nijmegen Atletiek JB 7.24
2 Peter de Kruyff Hellas Utrecht JB 7.80
3 Kaj van Beest AAV '36 JB 8.95
4 Tim Den Brave AAV '36 JB 8.97

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Scott Boon AV Flevo Delta JA 7.49
2 Koen van Perse Hellas Utrecht JA 7.74
3 Jitse van Esch AAV '36 JA 8.23
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Hans Harting AV '47 JA 7.60
2 Maxim Scholma AAV '36 JA 7.82
3 Bart Steehouwer Almere '81 M45 8.05

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Justin Kraaijenbrink AV '47 M 7.41
2 Niels Mijnsbergen AAV '36 M 7.46
3 Lars Janssen AV Phoenix M 7.84
4 Bram van Hastenberg U-Track M 8.39

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Brigitte van de Kamp GAC Hilversum V55 9.28
2 Rina Groenendijk AV '47 V60 9.68
3 Karen Zwerver AV Startbaan V50 9.68
4 Anja Akkerman-smits DEM V60 10.13
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Pel van der Kerkhoff bm AV '47 M50 8.13
2 Arnjan Bakker AV Trias M55 8.70
3 Frans van Boven THOR M70 10.16
4 Christiaan Mettrop Spark M75 12.48