50m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Kealan Steba GAC Hilversum JPA 8.12
2 Liv Pennock Climax MPA 8.13
3 Daniel Boendermaker Hellas Utrecht JPA 8.28
4 Iskander Stapel Nijmegen Atletiek JPA 8.40
5 Lynn van Hulten AV Phoenix MPA 8.46
Nena Verdonk AV Phoenix MPA DNS

50m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Scott Boon AV Flevo Delta JA 6.28
2 Yarán Wienneke GAC Hilversum M 6.33
3 Tygo van de Weijer HAC JA 6.35
4 Sebastiaan Verhoeven AV Sparta JA 6.35
5 Joris van Zoelen U-Track M45 7.10
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Stan Ritzer AV Flevo Delta JA 6.24
2 Gabriël Cornelissen GAC Hilversum JB 6.45
3 Vincent Kruit AV Gouda M 6.59
4 Patrick Meskes Altis JB 6.62
5 Joris van den Hoven Altis JB 6.72
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Brett Duff AV Sparta JB 6.41
2 Kristof van Kamperdijk GAC Hilversum JA 6.45
3 Bram van Hastenberg U-Track M 6.56
4 Jeroen Heesbeen AV Phoenix M 6.91
5 Boris Schram GAC Hilversum M 6.97
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Kay Goffin AV Phoenix M 6.74
2 Tim Den Brave AAV '36 JB 6.86
3 Kato Leusink GAC Hilversum MB 6.90
4 Coos Veldpaus Hellas Utrecht MC 7.06
5 Lucas Witlox AV Oss '78 JC 7.12
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Bryan Duff AV Sparta JD 7.00
2 Natalie Puper AV Atverni V 7.01
3 Machiel de Breij AV 1923 M45 7.06
4 Jonne van der Giessen AAV '36 MB 7.07
5 Twan Hogerbrugge AV '47 JC 7.15
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Lisanne Brouwer AV Flevo Delta MA 7.07
2 Ilse Hogeveen AV Haarlemmermeer MC 7.23
3 Thijs van der Heijden AAV '36 JB 7.35
4 Femke van den Bos GSAV Vitalis MA 7.38
Elleke Steenbergen AV Daventria 1906 V40 DNS
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Wilbert Ulijn AV Oss '78 M45 7.47
2 Kim Brouwer Hellas Utrecht MC 7.47
3 Daphne Zintel AAV '36 MC 7.55
4 Faith Abu AV Sparta JD 7.62
5 Aricia Limburg AV Triathlon MA 8.00
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Joyce Menick AV Haarlemmermeer MC 7.49
2 Linde Buruma GAC Hilversum MA 7.75
3 Quincy Heemskerk AAV '36 MB 7.83
4 Ellen Hettinga AAV '36 MB 7.86
5 Rogier Groeneweg Altis JD 7.97
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Justine Fleming GAC Hilversum MA 7.34
2 Milou Kaestner AV Haarlemmermeer MC 7.52
3 Roelf Akkerman DEM M70 7.92
4 Harry Limburg AV Triathlon M50 8.06
5 Femke Haverkort AV Lycurgus MD 8.37
Serie 10
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Marinka Schuurman Altis MC 7.52
2 Philip Walraven Altis JD 7.60
3 Jelle van der Schaaf AV Hylas M70 7.65
4 Xanthe Buruma GAC Hilversum MB 7.81
5 Marijn van der Harst Altis JD 8.11
Serie 11
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ella de Bruijne Phanos MD 7.98
2 Erica Poudel-jesterhoudt AV Atos V50 8.20
3 Leroy Eisden AV Atos JD 8.20
4 Anja Akkerman-smits DEM V60 8.60
Serie 12
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Aylina Van Rooij AAV '36 MB 8.34
2 Christiaan Mettrop Spark M75 8.73
3 Peter Blom AV Jahn II M75 8.98
Frans van Boven THOR M70 DNS