60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Kim Van Leest AV '40 MC 9.94
2 Luca van Loon AV '40 MC 10.06
3 Trijntje Van Elzakker Spado MD 10.15
4 Laura Schnell Hellas Utrecht MC 10.35
5 Wouter van Gorcom Hellas Utrecht JD 11.00
6 Marinka Schuurman Altis MD 11.64
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Isis Hordijk Hellas Utrecht MC 10.67
2 Wicky Hulselmans GAC Hilversum MC 10.95
3 Kim Brouwer Hellas Utrecht MC 11.02
4 Julia Jongejeugd AV NEA-Volharding MC 11.50
5 Amber van de Klundert Spado MC 12.41
6 Lise Romijn Prins Hendrik MD 12.65
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ruiz Lodder Typhoon JD 9.70
2 Sarah van Tuijl Almere '81 MC 11.02
3 Lennart Boogaard AV Hera JD 12.33
4 Koen Diepen Prins Hendrik JD 12.78
5 Marijn van der Harst Altis JD 12.90
6 Casper van Tuijl Almere '81 JD 13.26

60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Kadidja Sangare AAV '36 MB 9.16
2 Jonne van der Giessen AAV '36 MB 9.27
3 Femke van den Bos AV Tempo MB 10.04
4 Jokèh Engelhart AAV '36 MB 11.31
Kayleigh de Graaff AV Pallas '67 MB DNS
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Lieke Blommestein AV Tempo MB 10.55
2 Karin van den Berg AV De Gemzen MB 10.92
3 Mila Kuller AV NEA-Volharding MB 13.90
Yildiz Turan AV Tempo MB DNS

60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Peter de Kruyff Hellas Utrecht JC 8.95
2 Timi van Schalkwijk Nijmegen Atletiek JC 9.04
3 Yoram Vriezen GAC Hilversum JC 9.51
4 Stan Atsma Hellas Utrecht JC 9.97
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Bart Veltman AV Gouda JC 9.58
2 Freek Weijman AV Pallas '67 JC 9.67
3 Esmay Meinders AV NOP MA 10.20
4 Sterre Weber GAC Hilversum MA 10.26
5 Tim van der Leeden Arena atletiek JC 11.36
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Kjell de Groot AV Flevo Delta JC 10.14
2 Brend Baak AV Flevo Delta JC 10.48
3 Aaron Hoogenboom AV Atverni JC 10.48
4 Ivo van der Harst Altis JC 11.03

60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Rick van de Noort AAV '36 JB 8.74
2 Tygo van de Weijer HAC JB 9.27
3 Stefan Pol U-Track JB 9.48
Rutger Vincken AV Tempo JB DNF

60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jarno de Groot AV Flevo Delta JA 8.90
2 Zeger Knipmeijer Altis M45 12.67
Bart Steehouwer Almere '81 M45 DNS

60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ronald Kuin AV Daventria 1906 M 9.16
2 Thierry Belt AV Triathlon M 9.21
3 Jeroen Eerden AV Atverni M 9.46
Harald Bust Hellas Utrecht M DNS

60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jos Warmerdam U-Track M50 10.06
2 Berthram Mak AV De Gemzen M50 11.53
3 Martin Hoogendorp GVAC M50 12.83
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Karen Zwerver AV Startbaan V50 10.98
2 Anja Akkerman - smits DEM V60 11.37
3 Erica Poudel-jesterhoudt AV Atos V50 12.07
4 Peter Blom AV Jahn II M75 13.27