60m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ferry van Dipten AAV '36 M 7.32
2 Pim Jehee Prins Hendrik M 7.35
3 Robin Abrahamse AV Pijnenburg JA 7.40
4 Isiah Emanuelson PAC JC 7.40
5 Marco Jansen AV Phoenix M 7.54
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Tygo van de Weijer HAC JB 7.44
2 Leon ten Klooster AV NOP M 7.54
3 Lorenzo Van der Heiden AV Atverni M 7.61
4 Daniel Godefrooij AV Phoenix M 7.65
5 Ronald Kuin AV Daventria 1906 M 7.75
6 Skip Renders GAC Hilversum JA 7.84
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Keitharo Oosterwolde Almere '81 JC 7.51
2 Thomas van der Heijde AV Tempo JA 7.58
3 Thierry Belt AV Triathlon M 7.77
4 Stefan Pol U-Track JB 7.80
5 Dennis Reniers Hellas Utrecht JB 7.83
Mariska Bun AV Phoenix V DNS
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Roben Popkema AV Gouda M 7.69
2 Freek Weijman AV Pallas '67 JC 7.84
3 Timi van Schalkwijk Nijmegen Atletiek JC 7.85
4 Niels de Groot AAV '36 JB 8.00
5 Kadidja Sangare AAV '36 MB 8.05
6 Koen Olijve AV Phoenix M 8.46
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Marcus Treep AV Haarlemmermeer M50 8.11
2 Suzanne van Eijck Spado MB 8.15
3 Daphne Linnekamp Hellas Utrecht MA 8.20
4 Janna Doumpas Eindhoven Atletiek MB 8.21
5 Yara Linnekamp Hellas Utrecht MB 8.33
Nida Huijben Hellas Utrecht MA DNS
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Vince Cairo SV Veendam Atletiek M35 7.81
2 Ruiz Lodder Typhoon JD 8.07
3 Jonne van der Giessen AAV '36 MB 8.35
4 Rachella Boodoe U-Track MA 8.54
5 Eefje van Moorsel Eindhoven Atletiek MA 8.59
6 Stan Atsma Hellas Utrecht JC 8.74
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Alexander Ridderikhoff Altis JC 8.45
2 Laura Schnell Hellas Utrecht MC 8.56
3 Tim van der Leeden Arena atletiek JC 8.64
4 Jokèh Engelhart AAV '36 MB 8.71
5 Kim van Merode Spado MB 8.78
6 Femke van den Bos AV Tempo MB 8.78
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Rutger Vincken AV Tempo JB 8.51
2 Isis Hordijk Hellas Utrecht MC 8.59
3 Amy Walraven Altis MC 8.68
4 Sophie Praas AV Triathlon MC 8.72
5 Ilse Hogeveen AV Haarlemmermeer MC 8.93
6 Kim Brouwer Hellas Utrecht MC 8.94
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Trijntje Van Elzakker Spado MD 8.71
2 Kim Van Leest AV '40 MC 8.73
3 Wouter van Gorcom Hellas Utrecht JD 8.86
4 Sarah van Tuijl Almere '81 MC 8.86
5 Marinka Schuurman Altis MD 9.50
6 Koen Diepen Prins Hendrik JD 9.54
Serie 10
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Kjell de Groot AV Flevo Delta JC 8.49
2 Ivo van der Harst Altis JC 8.86
3 Kayleigh de Graaff AV Pallas '67 MB 8.95
4 Wicky Hulselmans GAC Hilversum MC 9.08
5 Karin van den Berg AV De Gemzen MB 9.08
6 Martijn Pos Hellas Utrecht JD 9.16
Serie 11
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ellis de Vries Altis MC 8.85
2 Brend Baak AV Flevo Delta JC 8.95
3 Martin Hoogendorp GVAC M50 9.18
4 Roelf Akkerman DEM M70 9.31
5 Tess Steehouwer Almere '81 MB 9.60
Denise van der Linden-morris GAC Hilversum V45 DNS
Serie 12
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Karen Zwerver AV Startbaan V50 9.30
2 Pearl Lodder Typhoon MD 9.40
3 Amber van de Klundert Spado MC 9.49
4 Marijn van der Harst Altis JD 9.62
5 Lise Romijn Prins Hendrik MD 9.65
6 Ingrid Koster AV Aquilo MD 9.97
Serie 13
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Luca van Loon AV '40 MC 8.44
2 Nathan Wolff AV Feniks JC 8.47
3 Zeger Knipmeijer Altis M45 9.55
4 Casper van Tuijl Almere '81 JD 10.00
5 Emma Kamer Hellas Utrecht MD 10.23
Bernice Rukundo U-Track MD DNS

60m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Geoffrey Van Dipten Climax M 7.19
2 Pim Jehee Prins Hendrik M 7.27
3 Gabriël Cornelissen GAC Hilversum JB 7.49
4 Leon ten Klooster AV NOP M 7.51
5 Skip Renders GAC Hilversum JA 7.79
6 Jeroen Eerden AV Atverni M 7.85
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Suzanne van Eijck Spado MB 8.04
2 Natalie Puper AV Atverni MA 8.22
3 Jos Warmerdam U-Track M50 8.66
4 Erica Poudel-jesterhoudt AV Atos V50 9.59