60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
Mark van der Linden Haag Atletiek JD
Denise Zanferrari AAC '61 MD
Rikst Slot AV Heerenveen MC
Kadidja Sangare AAV '36 MC
Maartje Blanken Avantri MC
Anna Roelofs AV Suomi MC
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
Yoram Vriezen GAC Hilversum JD
Sabrina Cruden AV Heerenveen MD
Kim Van Leest AV '40 MC
Sophie van den Berg AV NOP MC
Anouk Schoop AV NOP MC
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
Yaïr van Harmelen AV Feniks JD
Sophie Praas AV Triathlon MC
Sterre Buijs VAV MC
Amber Fritse AV Passaat MC
Luca van Loon AV '40 MC
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
Sienna Klous AV Lycurgus MC
Marjolein Klaren MPM MC
Amy Walraven Altis MC
Tess Steehouwer Almere '81 MC
Evelyn Imafidon AV Feniks MC
Karen Zwerver AV Startbaan V45
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
Mette Nuijen Leiden Atletiek MD
Fenna Achterberg VAV MD
Jokèh Engelhart AAV '36 MC
Margriet Hilhorst AV Zuidwal MC
Mila Kuller AV NEA-Volharding MC
Mirjam Hollestelle AV Triathlon MC
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
Dirk jan Giskes AV NOVA M60
Nicolle van Houten AV Daventria 1906 V45
Denise van der Linden-morris GAC Hilversum V45

60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
Jonne van der Giessen AAV '36 MB
Sterre Weber GAC Hilversum MB
Marjolein Bolten AV Haarlemmermeer MB
Sanne van Drunen AV Spirit Lelystad MB
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
Susan Wouda AV Goor '75 MB
Femke van den Bos AV Tempo MB
Femke Jansen AV Pijnenburg MB
Larissa Smit AV '40 MB

60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
Noah Chokri Rotterdam Atletiek JC
Kai van Gaalen Hellas Utrecht JC
Fieke Witte AV Phoenix MA
Pamela Kiel AAV '36 V
Lisa Rodenburg AV Phoenix V
Devrah Leerdam U-Track V
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
Kjell de Groot AV Flevo Delta JC
Eric Wolfrat GAC Hilversum JC
Timi van Schalkwijk Nijmegen Atletiek JC
Dieuwertje Kok GAC Hilversum MA
Berdine van Dal DAK V
Erika Zijderlaan Avantri V35
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
Tim van der Leeden Arena atletiek JC
Rutger Vincken AV Tempo JC
Merijn Kerens AV Pijnenburg JC
Jos Warmerdam U-Track M50

60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
Stefan Pol U-Track JB
Jarno de Groot AV Flevo Delta JB
Nicolaas Romagnoli GAC Hilversum JB
Scott Boon AV Flevo Delta JB
Koen van Perse Hellas Utrecht JB
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
Hugo van den Berg AV NOP JB
Zipp de Bakker Hellas Utrecht JB
Martijn Geerts AV Sparta JB
Tygo van de Weijer HAC JB
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
Olaf van de Pavert GAC Hilversum JB
Aaron Donker Hellas Utrecht JB
Niels Mijnsbergen AAV '36 JA
Bart Steehouwer Almere '81 M45

60mH/series

60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
Trystan de Weerdt AAV '36 M
Ferry van Dipten AAV '36 M
Bas Land AV Phoenix M
Sibren van den Berg AV Phoenix M

60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Frans van Boven THOR M70 11.64
2 Peter Blom AV Jahn II M75 12.32