100m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Rodrigo-willy Broer AV Daventria 1906 M 10.90 +0.5
2 Leon Ten klooster AV PEC 1910 M 11.27 +0.5
3 Justin Raijmakers U-Track JB 11.39 +0.5
4 Gabriƫl Cornelissen GAC Hilversum JB 11.51 +0.5
5 Skip Renders GAC Hilversum JA 11.64 +0.5
6 D'sean Holaman EAC De Sperwers JB 11.85 +0.5
7 Sengua Malutedi mf44 12.66 +0.5
8 Bastian Borsch mt63 14.30 +0.5
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Marinio Mac andrew AV Atos M 11.65 +0.5
2 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 M35 11.68 +0.5
3 Koen Bonekamp AV '34 M 11.71 +0.5
4 Jesse van Heijningen AV '34 JB 11.76 +0.5
5 Bart Willemsen AV '34 M 11.86 +0.5
6 Germain Hoek AV Sprint M 11.87 +0.5
7 Jurriaan de Rijk Haag Atletiek JA 11.94 +0.5
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Anton Hilhorst AV Zuidwal JA 11.90 +0.2
2 Bas Westerbroek AV '34 JB 11.90 +0.2
3 Steves Fluit U-Track JA 12.01 +0.2
4 Marco Jansen AV Phoenix M 12.05 +0.2
5 Olivier Hendriks AV '40 mt62 12.26 +0.2
6 Quinn van Velden OSM '75 JB 12.30 +0.2
7 Alexandra Carruthers MA 12.70 +0.2
8 Maurice Figueredo karienbaks AV Phoenix M 12.78 +0.2
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Michael Hooper AV PEC 1910 M 12.30 +0.0
2 Wouter Weijnen O.S.S. - VOLO JB 12.36 +0.0
3 Glenn Bruins M 12.39 +0.0
4 Kika van Bergen Phanos V 12.55 +0.0
5 Menno Rodenburg Loopgroep Aart Stigter M35 12.56 +0.0
6 Wing-hin Wong ESAV Asterix M 12.65 +0.0
7 Marvin Arts ESAV Asterix M 12.72 +0.0
8 Mariska Bun AV Phoenix V 12.73 +0.0
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Simi Pater U-Track MB 12.79 -0.1
2 Lotte Schrijver Phanos V 12.83 -0.1
3 Kellynsia Leerdam U-Track MB 12.84 -0.1
4 Bram Hupkens Ciko '66 JA 12.93 -0.1
5 Madelon Werkhoven AV Atos V 13.17 -0.1
6 Coos Veldpaus Hellas Utrecht MC 13.37 -0.1
7 Jonas Mars AV Phoenix M 13.53 -0.1
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Joris van Zoelen U-Track M45 12.99 -0.2
2 Stijn Prijten OSM '75 JB 13.26 -0.2
3 Suzan Plat AV PEC 1910 MB 13.31 -0.2
4 Jyoti Tojo U-Track MB 13.32 -0.2
5 Thom van der Wouden BAV JB 13.44 -0.2
6 Salima Rozema Groningen Atletiek vt20 13.46 -0.2
7 Bo Welgraaf AV '34 V 13.53 -0.2
8 Janaisa Baah PAC MA 13.66 -0.2
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ceel van Den heuvel O.S.S. - VOLO JB 13.37 +0.8
2 Justine Fleming GAC Hilversum MA 13.71 +0.8
3 Jamie Verweij AV Statina V 13.83 +0.8
4 Kim Brouwer Hellas Utrecht MC 14.00 +0.8
5 Ruby de N besten AV Statina V 14.05 +0.8
6 Marleni van Ravenzwaaij Ciko '66 V 14.19 +0.8
7 Thom Den boer AV Statina mt36 14.43 +0.8
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Shannon Wempe AV '34 MB 14.16 +0.1
2 Claudia Reuvers Ciko '66 V 14.31 +0.1
3 Linde Buruma GAC Hilversum MA 14.42 +0.1
4 Harry Limburg AV Triathlon M55 14.51 +0.1
5 Iris Timmer Climax V 14.54 +0.1
6 Mariska Bitter AV Clytoneus V 15.13 +0.1
7 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk MB 15.29 +0.1
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Henry van der Ziel VAV JB 12.69 -0.1
2 Kimberly Alkemade Prins Hendrik vt64 13.81 -0.1
3 Sami Filal AV Startbaan mt13 14.02 -0.1
4 Xanthe Buruma GAC Hilversum MB 14.79 -0.1
5 Marieke Berkhof Rotterdam Atletiek V35 15.57 -0.1
6 Chris Mettrop Spark M70 17.05 -0.1
7 Jeanneke Bruning AV '34 V55 17.45 -0.1
Serie 10
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ranki Oberoi Rotterdam Atletiek mt20 11.46 +0.2
2 Ronald Hertog Rotterdam Atletiek mt64 12.02 +0.2
3 Levi Vloet Nijmegen Atletiek mt64 12.11 +0.2
4 Jelmar Bos Almere '81 mt46 12.68 +0.2
5 Jorian Bos Almere '81 JA 12.82 +0.2
6 Jurco Bos Almere '81 M 13.04 +0.2
7 Winfried Verheul Almere '81 M 14.17 +0.2