1500m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam Atletiek M 03:57.74
2 Thijs Doornwaard Hellas Utrecht M 03:58.11
3 Joeri Slagter TAS '82 M 03:58.35
4 Harmen Hoek Kronos M 03:59.05
5 Yassine Loukili Hellas Utrecht M 03:59.80
6 Cas Lutz GAC Hilversum M 04:01.23
7 Djoao Lobles SV Noordkop JB 04:01.56
8 Eduard Grob GAC Hilversum M 04:01.62
9 Mudesir Awal aman AV Argo JA 04:03.14
10 Tobias van Helden AV Cifla M 04:06.44
11 Brian Versluis AV Atverni JA 04:10.08
12 Michiel Löschner AV Triathlon M40 04:12.24
13 Wiel Wijnen Hellas Utrecht JA 04:14.86
14 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek JB 04:23.78
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Pim Lambregts Swift Atletiek M 04:02.92
2 Jelte van Atten Leiden Atletiek JA 04:03.17
3 Filmon Gebreamlak SV Sportlust M 04:04.49
4 Yahal Awal aman AV Argo M 04:05.32
5 Gianluca Assorgia SV Sportlust M 04:05.70
6 Robin Rietman AV Argo M 04:07.55
7 Wilbert van Vliet Venloop Running Team M 04:09.51
8 Piet Wiersma AV Jahn II M 04:11.41
9 Sami Tesfaldet AV Cifla M 04:13.32
10 Siraj Awal aman AV Argo JB 04:14.49
11 Alvin Severijn ARV Ilion M 04:16.75
12 Jesse Fokkenrood AV Atverni JB 04:17.32
13 Eyob van Lent AV Cifla M 04:21.53
Justin Lam Almere '81 JA DNF
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Abdirahman Mohamed AV Cifla JB 04:10.72
2 Peter-jan de Jong AV Horror JA 04:10.81
3 Renee Eykens V 04:10.89
4 Marco van Etten Rotterdam Atletiek M 04:11.54
5 Leon Graumans AV Phoenix M 04:11.65
6 Robert Gerritsen ACO / Van Elderen M 04:13.11
7 Jasper Boot Leiden Atletiek M 04:16.29
8 Koen Grandiek AV Castricum JB 04:17.60
9 Mervin van der Horst Altis M 04:20.21
10 Jan Bouwknegt HAC '63 JB 04:20.93
11 Tim Valentijn AV Clytoneus M 04:26.82
Tecle Mekonen Nijmegen Atletiek M35 DNF
Michel Riemersma AV Triathlon M DNF
Jordy Kloet AV Argo M DNF
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Daan Oppenhuis AV Haarlem M 04:19.11
2 Britt Ummels AV Unitas V 04:19.23
3 Ids van Korven Eindhoven Atletiek JB 04:20.31
4 Stephan Admiraal Typhoon M 04:20.36
5 Veerle Bakker Leiden Atletiek V 04:25.14
6 Lars Laros Scorpio JB 04:25.67
7 Jeroen Driessen AV Wijchen M 04:25.77
8 Karel Detiet AV Clytoneus M35 04:28.75
9 Jaïr van Winkel Atledo JB 04:31.20
10 Ricu Bogaard Typhoon M 04:35.52
11 Robert Bijl Hardloopvereniging Dolichos M 04:36.46
12 Alex Bouwmeester AV Zaanland M 04:38.64
13 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek JB 04:39.62
Wouter Stokkermans Atledo M DNF
Bo Ummels AV Unitas V DNF
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Karin Nieuwenhuijsen Hellas Utrecht V 04:27.00
2 Bart Uiterwijk Hellas Utrecht M 04:27.11
3 Mitchell van Oudenaarden TLV De Langstraat M 04:29.08
4 Julia van Velthoven AV Cifla V 04:29.34
5 Taco Schaaf AV Phoenix M 04:29.46
6 Ton Hettema Rotterdam Atletiek M 04:30.32
7 Gijs de Haan PAC JB 04:31.03
8 Michel Mooij AV Clytoneus M 04:33.32
9 Jorg Schellekens AV Attila JA 04:33.84
10 Nicole Weijling-dissel AAC V50 04:35.40
11 Reinier Stroo Hellas Utrecht M35 04:35.44
12 Raphael van De linde Rotterdam Atletiek JB 04:41.43
13 Marije Hijman PAC MB 04:47.59
14 Anna Eikendal AV Atverni MB 04:57.78
Kevin Viezee AAC M DNF
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Leonard Tersteeg AV Phoenix M 04:36.25
2 Gijs Brands AV Attila JB 04:39.19
3 Yasmine Abbes Nijmegen Atletiek MB 04:43.79
4 Emmy van Den berg Prins Hendrik MB 04:43.89
5 Jelle Kemper Prins Hendrik M 04:44.40
6 Wessel Hettema SC Reeuwijk M 04:45.04
7 Jeffrey Vulink AV Phoenix M 04:45.61
8 Marjon van der Wansem TLV De Langstraat V 04:47.86
9 Jeanine van De klashorst Prins Hendrik V 04:52.27
10 Marissa Damink ESAV Asterix V 04:52.40
11 Casper van der Putten Eindhoven Atletiek M 04:52.89
12 Tom Versloot AV De Liemers JA 04:53.16
13 Anne Knijnenburg AV Oss '78 MB 04:54.61
14 Kerstin Van embden AV Haarlem V 04:57.39
15 Anouk van Gils Spado MB 05:10.25
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Marten Giezeman U-Track M 04:43.25
2 Lars Schellekens AV Attila JB 05:03.93
3 Rafael Bouts U-Track M 05:07.69
4 Niels Dequeker AV Haarlem M 05:10.42
5 Esra Zijderlaan AV Atverni MB 05:10.71
6 Evy Hens V 05:12.73
7 Laurien Bellens MA 05:13.26
8 Robin Klaassen AV Wijchen JB 05:15.02
9 Joyce de Jong AV Fit MB 05:15.15
10 Rutger van Saltbommel AV Statina M 05:15.20
11 Laurien Te nijenhuis MPM V 05:27.73
12 Myrthe Kouwenberg Prins Hendrik MB 05:31.12
13 Sophie Kenis DJA MB 05:38.03
14 Judith van Winkel Atledo V45 05:51.36
Wendy de Jong AV Fit MB DNS