100m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Rachmil van Lamoen Rotterdam Atletiek M 10.63 +1.7
2 Paul Groen GAC Hilversum M 10.85 +1.7
3 Dominique Zwiep Rotterdam Atletiek M 10.91 +1.7
4 Sybren Blok PAC M 11.01 +1.7
5 Rodney Hoogterp AV Impala M 11.02 +1.7
6 Olaf van Den bergh CAV Energie M 11.15 +1.7
7 Rogier Janssen AV '34 M 11.32 +1.7
Marinio Mac andrew AV Atos M DQ +1.7
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Leon Ten klooster AV NOP M 11.12 +2.0
2 Jeroen Witteveen Hellas Utrecht M 11.24 +2.0
3 Rutger Postma AV Atverni M 11.29 +2.0
4 Wouter Vrouwenvelder Haag Atletiek M 11.38 +2.0
5 Kaj Emanuel Phanos M 11.43 +2.0
6 Mattheus Campbell Phanos M 11.43 +2.0
7 John Silié U-Track M40 11.57 +2.0
8 Masih Djamal. Ciko '66 M 11.71 +2.0
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Tom Roetman Hellas Utrecht M 11.44 +2.4
2 Thom Clemens Hellas Utrecht JA 11.46 +2.4
3 Lorenzo van der Heiden AV Atverni M 11.49 +2.4
4 Darryl Oppong AV 1923 M 11.53 +2.4
5 Henrik Kok AV Atverni JB 11.54 +2.4
6 Menno Blom AV 1923 M 11.54 +2.4
7 Geert Geytenbeek Hellas Utrecht M 11.66 +2.4
8 Bram van Hastenberg U-Track JA 11.76 +2.4
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Owen Westerhout AV Trias M 11.52 +1.7
2 N'ketia Seedo U-Track MB 11.68 +1.7
3 Yasha Chapman AV Startbaan JB 11.80 +1.7
4 Nargelis Statia Rotterdam Atletiek V 11.85 +1.7
5 Floris Heil AV '34 M 11.87 +1.7
6 Jasper Rou VAV JA 11.99 +1.7
7 Gijs Langkamp Hellas Utrecht M 12.05 +1.7
8 Nick Cornelissen Hellas Utrecht M 12.18 +1.7
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Delano van Orsouw Nijmegen Atletiek M 11.58 +1.5
2 Bodhi Van selow Eindhoven Atletiek JB 11.78 +1.5
3 Thomas van der Heijde AV Tempo JA 11.87 +1.5
4 José Delgado Haag Atletiek M 11.96 +1.5
5 Douwe Koldijk AV Haarlemmermeer JA 12.16 +1.5
6 Tim Olsthoorn Ciko '66 M 12.23 +1.5
7 Anton Hilhorst AV Zuidwal JA 12.32 +1.5
8 Thomas Weijers AV Haarlemmermeer JB 12.33 +1.5
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jelle Ten harkel M 11.87 +2.6
2 Thijs Moesker AV Impala M 11.92 +2.6
3 Danny Moons Hellas Utrecht M 11.93 +2.6
4 Jesper Vrouwenvelder AV Phoenix M 12.03 +2.6
5 Joost van Deudekom AV Lycurgus JB 12.18 +2.6
6 Jeroen Gehrels AV Haarlemmermeer M 12.24 +2.6
7 Hedser de Boer U-Track M 12.29 +2.6
Brian Kortekaas AAV '36 JB DQ +2.6
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Paul Breevaart Rotterdam Atletiek M 12.31 +1.5
2 Michiel van Veluwen AV Phoenix M 12.39 +1.5
3 Thijmen Klaarenbeek Altis M35 12.42 +1.5
4 Wing-hin Wong ESAV Asterix M 12.51 +1.5
5 Pepijn de Groot AV Haarlemmermeer mf44 12.58 +1.5
6 Thomas Wassenaar AV '47 JB 12.83 +1.5
7 Sjors Blom AV Haarlemmermeer JA 13.08 +1.5
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jesse Schouwenaar AKU M 12.26 +0.7
2 Patricia Krolis Rotterdam Atletiek V 12.66 +0.7
3 Meruska Eduarda Rotterdam Atletiek V 12.66 +0.7
4 Dominique Veninga SV Veendam Atletiek V 12.67 +0.7
5 Elaine de N exter Rotterdam Atletiek V 12.77 +0.7
6 Olivier Hendriks AV '40 JB 12.81 +0.7
7 Ilse Knijnenburg Haag Atletiek V 13.25 +0.7
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Bram Hupkens Ciko '66 JA 12.80 +1.9
2 Maaike Eken Phanos V 13.04 +1.9
3 Frank Stam AV Castricum M50 13.06 +1.9
4 Justine Fleming GAC Hilversum MB 13.17 +1.9
5 Joris van Zoelen U-Track M45 13.23 +1.9
6 Juul Acton U-Track M60 13.58 +1.9
7 Femke van Den bos AV Tempo MB 13.59 +1.9
Serie 10
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Maartje van Den kommer AV Castricum MB 13.79 +0.4
2 Loes Vogelaar AV Fit MB 13.82 +0.4
3 Anja Bekema GAC Hilversum MA 14.00 +0.4
4 Chantal Kruit AV Gouda MB 14.10 +0.4
5 Eline Albers AV Phoenix V 14.13 +0.4
6 Febora Ridder AV Castricum MB 14.23 +0.4
7 Lotte Jansen AV Aalsmeer MB 14.45 +0.4
Serie 11
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Viva van Vliet OSM '75 MB 14.12 +2.9
2 Marleni van Ravenzwaaij Ciko '66 V 14.22 +2.9
3 Joël de Jong AV Hollandia mt42 14.29 +2.9
4 Thom de N boer AV Statina JB 14.46 +2.9
5 Marit Hennink MB 14.50 +2.9
6 Xanthe Buruma GAC Hilversum MB 14.81 +2.9
7 Sophie de Ruijter AV Castricum MB 14.83 +2.9
Serie 12
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Martse Van der horst OSM '75 MB 14.83 +1.8
2 Annemarie Post GAC Hilversum V 14.98 +1.8
3 Roos Hersbach GAC Hilversum MB 15.10 +1.8
4 Remco Hoetmer GAC Hilversum M45 15.18 +1.8
5 José Hilhorst-damsma AV Zuidwal V45 15.69 +1.8
6 Cheyenne Bouthoorn AV Zuidwal vt36 15.94 +1.8
7 Rina Groenendijk AV '47 V60 16.10 +1.8
Serie 13
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Hidde Zeestraten AV Castricum JB 12.24 +2.0
2 Rebecca Baan Ciko '66 V 14.96 +2.0
3 Nicky Verschuure VAV V 15.32 +2.0
4 Maud Wabeke GAC Hilversum MB 16.54 +2.0
5 Juan Bouw De Spartaan JB 16.71 +2.0
6 Fleur Schouten De Spartaan vt42 20.35 +2.0