1500m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jeroen Bakker AV Triathlon M 03:57.37
2 Cas Lutz GAC Hilversum M 03:57.65
3 Geart Jorristma M 03:58.10
4 Bram Rouwen AV Hanzesport M 04:01.93
5 Abdiniini Hassan AV Cifla JA 04:03.56
6 Victor van der Wel PAC JA 04:04.15
7 Rik Heijnen Atletiek Helden M 04:05.45
8 Joep Emmen BB lopers M35 04:07.53
9 Mesehet Gebrihivet teklay M 04:08.41
10 Max van Groeningen GAC Hilversum JB 04:08.51
11 Mark Jansonius AV '34 M 04:12.04
12 Rindert Keulen GSAV Vitalis M 04:14.97
13 Michel Riemersma AV Triathlon M 04:15.05
14 Jan Oldhoff AV Lionitas JA 04:15.86
15 Rens Simons Venloop Running Team M 04:18.95
16 Hielke Hilberts GAC Hilversum JA 04:21.72
17 Youri Driessen Venloop Running Team JA 04:24.81
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Tobias van Roon DAK JA 04:15.74
2 Kjell Segers Eindhoven Atletiek JB 04:16.09
3 Marlon van Zijl CAV Energie JB 04:16.72
4 Peter-jan de Jong AV Horror M 04:18.68
5 Tijmen Bouw AV '34 JB 04:19.23
6 Viggo Parol AV Triathlon JB 04:21.62
7 Thijs Frijling Rotterdam Atletiek M 04:21.99
8 Friso Lyppens Haag Atletiek JB 04:23.84
9 Michiel Schinkel M 04:24.15
10 Troy de Juncker AV Attila JA 04:26.68
11 Tom van Beusekom AV De Liemers M 04:27.59
12 Daniel van Ginkel Leiden Atletiek JB 04:28.60
13 Frank van Lieshout GSAV Vitalis M 04:28.80
14 Robert Bijl Hardloopvereniging Dolichos M 04:29.13
15 Mike de Dood AV Lycurgus JB 04:31.71
16 Rijk Nabuurs AV De Liemers JB 04:31.92
17 Max van Liempdt Almere '81 JB 04:32.14
18 Arjan Weijenborg AV Phoenix M 04:33.92
Michiel Löschner AV Triathlon M40 DNF
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Luc Beuckens AV NOP JA 04:27.77
2 Lucas Roog Scopias Atletiek JB 04:34.02
3 Mads Meijer JB 04:34.94
4 Kristel van Den berg AV Fortuna V 04:35.40
5 Kayla Smith MA 04:37.38
6 Sophie Dielissen Venloop Running Team MA 04:37.72
7 Britt Roos HAC '63 MB 04:37.93
8 Archie Hall U-Track MB 04:41.41
9 Jelle van der Schoot U-Track JB 04:43.00
10 Yordi Druijff AV Triathlon JB 04:43.18
11 Ellen van Doorn AV Cifla MB 04:43.49
12 Jing Oldhoff AV Lionitas MB 04:44.21
13 William Knol Hellas Utrecht JB 04:45.37
14 Anouk van Gils Spado MA 04:46.95
15 Daan Dekker U-Track M 04:47.50
16 Emmy van Den berg Prins Hendrik MB 04:47.89
17 Saskia Weinans AV De Liemers V 04:51.62
18 Pepijn Oron Hellas Utrecht JB 04:55.58
19 Stijn Verheij U-Track JB 04:56.43
20 Maarten Dekker U-Track M 04:59.14
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Luco van Bergen Phanos JB 04:32.83
2 Boudewijn Emo AV Atverni M35 04:42.55
3 Jasper van Laarhoven Atledo JB 04:46.30
4 Yasmin Hillebrink Loopgroep Aart Stigter V 04:48.31
5 Esther Platteeuw AV Scheldesport V 04:52.09
6 Noor Kuilboer AV Hera MA 04:53.53
7 Lars Mol GAC Hilversum JB 04:53.87
8 Madelief Kok AV Triathlon MA 04:55.28
9 Sander van der Kuilen AV Atverni M40 04:56.62
10 Kenneth Sarmaat Loopgroep Aart Stigter M35 04:57.06
11 Sven Druijff AV Triathlon JB 04:57.36
12 Thorben Segers Eindhoven Atletiek JB 04:59.27
13 Ian de Juncker AV Attila JB 05:04.06
14 Sanne van Gils Spado V 05:05.54
15 Bridget Konings Ciko '66 MB 05:06.58
16 Wesley Steenbakker AV Lycurgus JB 05:06.67
17 Vivienne Morssinkhof AV Fit MA 05:08.11
Jelle Kemper Prins Hendrik M DNS
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Leon Graumans AV Phoenix M 04:58.84
2 Lucas van Teutem AV Phoenix M 04:59.87
3 Gerrieke Grootemarsink AV Phoenix V 05:01.71
4 Eden Göbbels GAC Hilversum MA 05:05.21
5 Ilse Rooks LSV Invictus MA 05:05.83
6 Evy Hens V 05:08.70
7 Sake Timmermans Loopgroep Aart Stigter M35 05:11.94
8 Jack van der Walle U-Track M35 05:12.20
9 Anne Geytenbeek U-Track MB 05:13.75
10 Hans Pieterse U-Track M45 05:14.16
11 Thalia Buus MB 05:24.56
12 Yara Cornu MB 05:29.56
13 Lissa van Lent AV Horror V 05:30.91
14 Birgit Kramer Hardloopvereniging Dolichos V45 05:51.45
15 Tessa Poen AV Daventria 1906 V 06:00.82
16 Willeke Teuwissen GAC Hilversum V35 06:24.90
17 Eric Holterhues U-Track M45 06:28.20
18 Nicky Verschuure U-Track V 06:51.13
Anne de Jong Atledo MB DNF