100m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Gennaro Biswane Phanos M 10.98 -0.1
2 Jeroen Witteveen Hellas Utrecht M 11.27 -0.1
3 Rogier Janssen AV '34 M 11.32 -0.1
4 Igor Rutka PAC M 11.42 -0.1
5 D'sean Halaman EAC De Sperwers JB 11.70 -0.1
6 Bram van Hastenberg U-Track M 11.86 -0.1
7 Remy Stieglis Phanos M 12.14 -0.1
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ken Leunissen AV Zuidwal M 11.42 -0.4
2 Marshall Croes Rotterdam Atletiek M 11.43 -0.4
3 Tiemen Pulles AV Daventria 1906 JA 11.53 -0.4
4 Simon van der Horst AV Fit JA 11.58 -0.4
5 Bart Willemsen AV '34 M 11.72 -0.4
6 Beer Lammers Hellas Utrecht M 12.05 -0.4
7 Peter Peereboom AV Phoenix M 12.45 -0.4
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Koen Bonekamp AV '34 M 11.84 +0.0
2 Anton Hilhorst AV Zuidwal JA 11.96 +0.0
3 Boris Schram GAC Hilversum M 12.09 +0.0
4 Kika van Bergen e h Phanos V 12.18 +0.0
5 Bas Meester AV Hollandia JB 12.19 +0.0
6 Richard van Delft GAC Hilversum M45 12.33 +0.0
7 Yannick van De wouw AV Zuidwal M 12.62 +0.0
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Anna Roelofs AV Lycurgus MB 12.06 +0.0
2 Bart van Zandwijk AV Atverni JB 12.25 +0.0
3 Olivier Hendriks AV '40 JB 12.38 +0.0
4 Shimada Bajon AV Lycurgus V 12.46 +0.0
5 Jelmar Bos Almere '81 mt46 12.51 +0.0
6 Manuel Sanchez M 12.66 +0.0
Thomas van der Heijde AV Tempo M DNS +0.0
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Janine Verhaar PAC MA 12.34 -0.1
2 Jeff Tesselaar AV Hera JB 12.47 -0.1
3 Hylke Warmerdam U-Track JA 12.66 -0.1
4 Lynn Beck MB 12.67 -0.1
5 Anneloes de Roo Isala '96 V 12.69 -0.1
6 Madelon Werkhoven AV Atos V 12.82 -0.1
7 Tom Bhargava U-Track JA 13.37 -0.1
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Dante van Iersel Hellas Utrecht JB 12.48 +0.3
2 Jonne Walstra AV Atos MA 13.02 +0.3
3 Sarah Dekker AV Trias MA 13.09 +0.3
4 Sharon Hendriks AV '34 V 13.28 +0.3
5 Milan Bouwer AV Hera JB 13.31 +0.3
6 Elise Audier Spark V 13.36 +0.3
7 Peggy Buchter Hellas Utrecht V 13.81 +0.3
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jordi Oosterbaan AV Zaanland JA 12.35 -0.5
2 Anouk Hellingh AV Lycurgus MA 13.23 -0.5
3 Judith Rasch GAC Hilversum V 13.32 -0.5
4 Salima Rozema Groningen Atletiek V 13.62 -0.5
5 Cathy Buijs Phanos V 13.97 -0.5
6 Shannon Wempe AV '34 MB 14.02 -0.5
7 Mayan Ali Hellas Utrecht MA 14.90 -0.5
Ruben Meijer AV Pijnenburg JB DNS -0.5
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Nienke Westen AV Hollandia V 13.37 -1.1
2 Justine Fleming GAC Hilversum MA 13.75 -1.1
3 Anouk van Gangelen Altis V 13.77 -1.1
4 Sienna Klous AV Lycurgus MB 13.80 -1.1
5 Madelon Kamp Altis V 13.98 -1.1
6 Melissa Havik AV Zaanland MB 13.99 -1.1
7 Tamara Eleonora ARV Ilion V 14.15 -1.1
8 Dorine Huisman AV Atverni MA 14.21 -1.1
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Martine Sonnevelt AV Phoenix V 14.09 -0.3
2 Desirée van Beest AV Atverni MA 14.22 -0.3
3 Thom Den boer AV Statina mt36 14.23 -0.3
4 Cody Wijkhuijzen AV Zuidwal V 14.41 -0.3
5 Dieuwertje Kok GAC Hilversum V 14.45 -0.3
6 Indira Sloeserwij AV Fit V 14.59 -0.3
Serie 10
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Emiel Breken GAC Hilversum JB 13.34 -0.1
2 Gert-jan Schep Rotterdam Atletiek M 13.79 -0.1
3 Jitteke de Koning Hellas Utrecht MB 14.84 -0.1
4 Daan van Den hende GAC Hilversum JB 14.84 -0.1
5 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk MB 15.02 -0.1
6 Jasper van Kesteren GAC Hilversum JB 15.86 -0.1
7 Cheyenne Bouthoorn AV Zuidwal vt36 15.87 -0.1