800m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Nick Marsman ACO / Van Elderen M 01:57.62
2 Reinder Prince AV Triathlon JA 01:58.02
3 Wiel Wijnen Hellas Utrecht JA 01:58.82
4 Rick Paffen Atletiek Maastricht M 01:59.84
5 Laurens de N ouden AV Atverni M 01:59.86
6 Tristan Slobben AV Trias JA 02:00.03
7 Stefan de N ouden Haag Atletiek M 02:00.19
8 Lars Biemans NSAV 't Haasje M 02:00.49
9 Justin Lam Almere '81 JA 02:00.51
10 Thijs van Aalten Atletico '73 M 02:01.04
11 Edward Monrad Phanos M 02:01.12
12 Tijke Wentink AV Attila M 02:03.87
13 Jens Peeters Eindhoven Atletiek JB 02:09.60
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Hugo Roelofsen AV Castricum JA 01:58.63
2 Thijs Koers Hellas Utrecht M 01:59.46
3 Fabian Pusceddu AV Lycurgus JB 01:59.81
4 Casper van Leeningen Rotterdam Atletiek M 02:01.07
5 Thijs Houbiers Leiden Atletiek JB 02:02.14
6 Olivier Heimel AAC M40 02:02.19
7 Daan Notenboom AV Castricum JA 02:02.98
8 Michiel Veldman ACO / Van Elderen M 02:02.98
9 Sam van der Schot Phanos M 02:04.33
10 Vincent Hofmann AV Pijnenburg M35 02:04.74
11 Chaske van Rijnsoever Hellas Utrecht JB 02:05.63
12 Francisco Fabian gonzáles Hellas Utrecht M 02:07.96
13 Bram van Hastenberg U-Track JA 02:12.04
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Brink Dusselporp Typhoon JB 02:03.38
2 Muhameed Huseen Typhoon JB 02:03.87
3 Tom Hoogeboom AV NOVA JB 02:04.02
4 Menno Hunneman GSAV Vitalis M 02:04.56
5 Jesper Verbruggen AV Castricum M 02:04.89
6 Ronald Weevers Prins Hendrik M45 02:05.23
7 Niek Verdijck ESAV Asterix M 02:05.83
8 Mats Heine AV Castricum JB 02:05.91
9 Tycho Schol AV Pallas '67 M40 02:06.84
10 Gijs van Cappelle U-Track M 02:06.85
11 Casper van der Luijt Leiden Atletiek JA 02:07.94
12 Rink Hallmann AV Pallas '67 M35 02:09.25
13 Thomas Luttikhold U-Track M 02:10.75
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Stein Overtoom AV Startbaan JA 02:06.54
2 Eric Stuiver AV Start '78 JA 02:06.82
3 Jochem van Dijk Atletiekver. DOKEV JB 02:07.62
4 Robert Bijl Hardloopvereniging Dolichos M 02:07.77
5 Stefan de Vries AV Start '78 JB 02:09.93
6 Kevin Klomp AV Statina M 02:10.40
7 Kick Castricum AV Castricum JB 02:11.79
8 Job van Den end AV Tempo JB 02:13.12
9 Mathijs Weijkamp Atletico '73 JA 02:15.64
10 Corné Haast Spado M55 02:15.69
11 Nial van der Steeg AV Atverni JB 02:17.44
Casper Aarnts AV Castricum JB DNF
Chris Wever AV Heerenveen MA DNS
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Coen Blanson henkemans Rotterdam Atletiek JA 02:09.27
2 Hidde Zeestraten AV Castricum JB 02:10.13
3 Mitchell van Oudenaarden TLV De Langstraat M 02:10.22
4 Marije Doddema AV 1923 V 02:10.95
5 Chris de Smit RK HAV M35 02:11.52
6 Kirsten Otten AV Startbaan MB 02:12.48
7 Jonne Walstra AV Atos MB 02:14.99
8 Nicole Weijling-dissel AAC V45 02:15.99
9 Nadine Willems AV De Liemers V 02:16.08
10 Lotte van Schaik AV Atverni MB 02:20.52
Koen Kamps Ciko '66 JB DNS
Marijke de Visser Hardloopvereniging Dolichos V DNF
Stan Spangenberg Phanos M55 DQ
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Marjon van der Wansem TLV De Langstraat V 02:18.99
2 Aylan Menick AV Atverni MB 02:20.97
3 Olaf Simonse AV '40 M45 02:20.99
4 Tim de Graaff AV Phoenix M 02:21.84
5 Marjet Groen AV Lycurgus V 02:22.34
6 Eva van Zoonen AV Castricum V 02:23.22
7 Ynte Biemans AV Atverni MB 02:23.41
8 Jelle van der Schoot U-Track JB 02:24.15
9 Evi van Bladel ACW '66 MB 02:24.61
10 Jelle Gozeling AV Castricum JB 02:25.15
11 Simone van Rookhuizen DEM V 02:25.58
12 Rowan van Dongen Atledo V 02:26.37
13 Neil de Goede Phanos M35 02:28.40
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Esra Zijderlaan AV Atverni MB 02:25.80
2 Anjo Simonse AV NOP M45 02:27.55
3 Dinie Ten napel AV NOP V 02:28.09
4 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MB 02:28.57
5 Robin Dreyling Almere '81 MB 02:29.22
6 Jacolien Ruizendaal AV NOP V 02:30.30
7 Maaike Schoute AV Lycurgus V 02:31.40
8 Marleen Loman AV NOP V 02:32.03
9 Leendert Hakvoort AV NOP M35 02:32.42
10 Saskia Kroon Rotterdam Atletiek V 02:33.00
11 Tijn Gabriels AV Castricum JB 02:34.89
12 Rick Pekel AV Castricum JB 02:38.14
Hielke van der Laan AV Castricum JB DQ
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Rien Janse AV NOP M50 02:22.06
2 Mellani Goezinnen AV NEA-Volharding MB 02:31.31
3 Marieke Gimbel AV Phoenix V 02:33.01
4 Anna Jong Atledo MB 02:33.56
5 Marrit Griep Scorpio MB 02:34.74
6 Doede Terluin AV NOP M50 02:37.05
7 Robin Flipsen Atledo V 02:39.33
8 Jos Ruijter AV NOP M55 02:39.42
9 Pieter-jan Vlaming AV NOP M55 02:40.62
10 Marleen Heemels AV Zaanland V45 02:44.03
11 Bastian Jansma JB 02:45.20
12 Sofie Blankers Scorpio MB 02:45.54
13 Tabitha Bruin Hellas Utrecht MB 02:53.59
Steff Leeflang AV Castricum JB DNF
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ian Nieswaag AV Castricum JB 02:35.32
2 Jaap Vlaming AV NOP M60 02:39.45
3 Sofie Peters AV Castricum MB 02:45.85
4 Mayra Smith ARV Ilion MB 02:46.38
5 Nathalie Leushuis AV Triathlon MB 02:47.01
6 Sarah Dumpelmann AV Castricum MB 02:48.90
7 Maartje van Oosterhoat AV '34 MB 02:49.23
8 Peter Nuyens AV Edam M65 02:50.92
9 Margriet Hilhorst AV Zuidwal MB 02:51.20
10 Olivia Ten buuren AV '34 MB 02:54.68
11 Lisa Kippersluis AV Castricum MB 02:57.76
12 Nomi Nieuwenhuizen AV Castricum MB 03:02.39
13 Agièn Jongeling OSM '75 MB 03:05.63
14 Lotte Poelman AV Castricum MB 03:12.00