400m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Leon Ten klooster AV NOP M 00:50.67
2 Henrik Kok AV Atverni JB 00:50.67
3 Luuk Wagenaar Phanos M 00:50.79
4 Lennart de Looze AV Startbaan M 00:50.89
5 Pieter Mijnhout GAC Hilversum M 00:52.21
6 Jeremy Wevers AV Castricum JA 00:52.99
7 Puk van Gool AV Attila M 00:53.07
8 Dennis de Groot Hellas Utrecht M 00:53.51
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Milan Le bruin PAC JB 00:52.49
2 Rik Bataille Phanos M 00:52.87
3 Tijmen van T land AV Lycurgus JA 00:53.27
4 Cosmo van Berkel AV Gouda M 00:53.48
5 Joost Koldijk AV Haarlemmermeer JA 00:53.58
6 Kjell Venderbosch AV Argo JB 00:53.91
7 Roy van Schendel Prins Hendrik M 00:54.25
8 Brent Cuijpers Prins Hendrik JA 00:54.92
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Matthijs Kuyken AV Haarlemmermeer M 00:54.58
2 Daan Molleman AV Suomi JA 00:55.37
3 Raphaƫl Dobbelstein Prins Hendrik JB 00:55.86
4 Hajo Mossink AV Suomi M 00:55.96
5 Thomas Weijers AV Haarlemmermeer JB 00:56.15
6 Marije Wever Phanos V 00:57.73
7 Marcel Jaarsma AV Pallas '67 M35 00:58.93
8 Maarten Dekker U-Track M 01:00.48
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Kyra Keurentjes AV De Liemers MB 00:58.09
2 Rick Veltman AV Gouda JA 00:58.26
3 Laurens Te booy Prins Hendrik JB 00:59.12
4 Lea Jurdzinski Groningen Atletiek V 00:59.31
5 Olivier Hendriks AV '40 JB 00:59.74
6 Thomas Bark AV Atverni JB 00:59.97
7 Nikola Razic AV Castricum MB 01:02.52
Max Duijs AV Zuidwal JB DNF
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ben Ryan U-Track M 00:56.20
2 Leon van der Horst OSM '75 JB 00:58.13
3 Frank Stam AV Castricum M50 01:00.09
4 John Romkes AV Gouda M50 01:00.22
5 Gert-jan Schep Rotterdam Atletiek mt32 01:00.94
6 Manon Stringa AV Atverni MB 01:01.98
7 Sophie Baartman AV Atverni V 01:02.52
8 Myrthe Kouwenberg Prins Hendrik MB 01:04.85
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Eric de Jonge AV Phoenix M50 01:02.62
2 Erika Bremer GSAV Vitalis V 01:03.32
3 Charlotte van Breukelen AV Atverni V 01:03.97
4 Gijs Calis AV Zuidwal JB 01:04.42
5 Annabelle Kraanen AV Pijnenburg V 01:04.53
6 Eveline Brand AV De Liemers V 01:05.21
7 Sanne Diepen Prins Hendrik MB 01:05.49
8 Martha Chapple AV '40 MB 01:07.06
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Alex Bakker AV Castricum JB 01:01.99
2 Stijn De vaynes AV Castricum JB 01:02.73
3 Puck van Wiltenburg PAC MA 01:03.46
4 Tamar Huijboom AV Startbaan MA 01:04.01
5 Febora Ridder AV Castricum MB 01:05.77
6 Ian Nieswaag AV Castricum JB 01:09.34
7 Sophie de Ruijter AV Castricum MB 01:10.06
Tijn Gabriels AV Castricum JB DNS
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Joost Van wijk AV Castricum JB 01:06.36
2 Nienke Streekstra AV Spirit Lelystad MA 01:06.48
3 Susan Driessen AKU V 01:08.25
4 Rick Pekel AV Castricum JB 01:08.57
5 Indira Sloeserwij AV Fit V 01:09.06
6 Shaliyah Themen AV 1923 MB 01:09.55
7 Salima Rozema Groningen Atletiek vt20 01:13.17
Hielke van der Laan AV Castricum JB DNS
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Damon Burgman JB 01:06.09
2 Lili De pagter AV Castricum MB 01:08.34
3 Emmanuella Poupaki U-Track MB 01:09.06
4 Jolanda Pater AV NOP V45 01:13.18
5 Richelle Kanis AV Castricum MB 01:14.84
6 Nicky Verschuure U-Track V 01:16.81
Nomi Nieuwenhuizen AV Castricum MB DNF
Lotte Poelman AV Castricum MB DNF