800m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Brian Versluis AV Atverni JA 01:55.36
2 Harmen Hoek Kronos M 01:56.03
3 Nick Marsman ACO / Van Elderen M 01:56.05
4 Youri Pessy AV Cifla M 01:56.38
5 Lasse Wiggemans AV Daventria 1906 M 01:56.68
6 Daan Reintjes AV De Liemers M 01:56.96
7 Chris van Hensbergen KAV Holland M 01:57.86
8 Marco Otten NSAV 't Haasje M 01:57.92
9 Lars Remijn DEM M 01:59.43
10 Lars Cazander Hellas Utrecht M 01:59.68
11 Jimmy Ruter PAC M 02:01.63
12 Cameron Assmann PAC M 02:01.75
13 Danielle Giardiello Phanos M 02:02.68
Shaquille Bleecke Almere '81 M DNF
Victor van der Wel PAC JA DNF
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Rick van Riel AV Attila JB 01:58.74
2 Koen van der Meijden Rotterdam Atletiek M 01:59.10
3 Bob Te lindert AV Argo JA 01:59.26
4 Jeroen Engels Prins Hendrik M 01:59.46
5 Leon Hendrikx Venloop Running Team M 02:00.08
6 Siemer Eerik JB 02:00.21
7 Bezuayehu Petersen AV '56 JB 02:00.35
8 Stefan de N ouden Haag Atletiek M 02:00.44
9 Luc Velzeboer Almere '81 JA 02:00.55
10 Thaem Mous PAC M 02:00.55
11 Justin Lam Almere '81 JA 02:00.79
12 Thijs van Aalten Atletico '73 M 02:02.53
13 Vincent Hofmann AV Pijnenburg M35 02:07.13
Puk van Gool AV Attila M DNF
Younes Chaout U-Track M DNF
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Kelvin Baartwijk Almere '81 JB 01:57.63
2 Joep van Corschot Prins Hendrik M 02:01.91
3 Stan Prinsen AVA '70 JA 02:02.53
4 Edward Monrad Phanos M 02:02.58
5 Stef Alkema AV PEC 1910 JA 02:03.90
6 Jesse Fokkenrood AV Atverni JB 02:04.88
7 Cosmo van Berkel AV Gouda M 02:05.41
8 Jarreau Suijkerbuijk THOR JB 02:05.96
9 Ahmed Abubakar DAK M 02:06.74
10 Abdirahman Mohamed AV Cifla JB 02:06.96
11 Ben van Boven AV PEC 1910 M 02:06.96
12 Gijs van Cappelle U-Track M 02:08.47
13 Djurre de N heeten Phanos M 02:10.42
14 Jorg Schellekens AV Attila JA 02:13.05
Pepijn Janssen GAC Hilversum JA DNF
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Robin van Riel AV Attila JB 01:52.97
2 Samuel Chapple AV Olympus '70 JA 01:54.84
3 Tom de Gelder AV Olympus '70 JA 01:57.80
4 Jaimy Voogt CAV Energie JB 02:06.06
5 Menno Hunneman LSV Invictus M 02:06.26
6 Jort Benz AV Spirit Oud Beijerland JB 02:07.52
7 Selmar Woertel NSAV 't Haasje M 02:07.94
8 Eric Stuiver AV Start '78 JA 02:08.61
9 Lars van Surksum AV PEC 1910 M 02:09.07
10 Jelle Hanswijk Climax M 02:09.90
11 Stefan de Vries AV Start '78 JB 02:10.07
12 Ernson van Den bos THOR JB 02:10.82
Yunis Stitan Haag Atletiek M DNF
Jurian Onderdijk AV De Gemzen M DNF
Bas Mekking AV De Gemzen M40 DNF
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Thijmen Alderden AV Aalsmeer JA 02:08.31
2 Jeroen Driessen AV Wijchen M 02:09.23
3 Thomas Luttikhold U-Track M 02:09.28
4 Lars Philipsen AV Hera JB 02:09.76
5 Sjoerd Veenma Altis M40 02:10.50
6 Aris van Deelen Climax JB 02:10.70
7 Marissa Damink ESAV Asterix V 02:11.50
8 Joeri van De waal CAV Energie JA 02:12.01
9 Jeff Tesselaar AV Hera JB 02:12.35
10 Jesper Fortuin CAV Energie JB 02:12.36
11 Corinde van Es PAC V 02:12.83
12 Gerco van De brink AV De Gemzen M 02:14.24
13 Robert Hofman Avantri M40 02:14.47
14 Robin van De mast Altis M45 02:14.64
15 Lydia van Dijk KAV Holland MB 02:14.92
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Stein Overtoom AV Startbaan JA 02:08.59
2 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer JB 02:11.38
3 Job van Den end AV Tempo JB 02:12.81
4 Welmer de Boer AV Horror JB 02:13.27
5 Jeroen Vels AV NOP M45 02:14.45
6 Sarah Peerik AV Hanzesport MB 02:15.27
7 Finn van Pijkeren Groningen Atletiek JB 02:16.73
8 Maaike Telkamp Almere '81 MA 02:16.78
9 Yasmine Abbes Nijmegen Atletiek MB 02:16.78
10 Sybren Kiewiet Hellas Utrecht JB 02:16.88
11 Wessel Heil AV Aalsmeer JB 02:17.44
12 Maarten Dekker U-Track M 02:21.85
13 Ditchano Suijkerbuijk THOR JB 02:39.08
Britt Roos HAC '63 MB DNF
Bennie Potjes Leiden Atletiek M50 DNF
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Marlon van Zijl CAV Energie JB 02:13.31
2 Michel Ruijter ARV Ilion M50 02:13.86
3 Aniek Aper Rotterdam Atletiek V 02:15.26
4 Kirsten Otten AV Startbaan MB 02:17.00
5 Ilona van der Giessen Rotterdam Atletiek V 02:17.68
6 Mees Prinsen AVA '70 JB 02:18.59
7 Aline Kootstra ACO / Van Elderen V 02:18.83
8 Aylan Menick AV Atverni MB 02:18.93
9 Kyra Keurentjes AV De Liemers MB 02:19.66
10 Milan Bouwer AV Hera JB 02:20.67
11 Nikki Klarenbeek Phanos V 02:21.47
12 Lotte van Schaik AV Atverni MB 02:22.20
Stan Spangenberg Phanos M55 DNF
Yasmin Hillebrink V DNF
Coen Blanson AV Lycurgus JA DNF
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Twan Verkamman O.S.S. - VOLO JB 02:16.92
2 Jan pieter Baars AV Aalsmeer M55 02:20.42
3 Lieve Eising AV Lycurgus MB 02:21.19
4 Piet van Mourik Delta Sport M50 02:21.33
5 Jenda de Boer AV Horror MB 02:21.57
6 Bas van der Meule Leiden Atletiek JB 02:22.97
7 Bob van Pelt AV Atverni M 02:26.32
8 Kerstin van Embden V 02:26.94
9 Robin Dreyling Almere '81 MB 02:27.33
10 Stef Riemens BB lopers M50 02:27.46
11 Ellen van Doorn AV Cifla MB 02:27.50
12 Inger van Dok AV Aalsmeer MB 02:28.11
13 Saskia Kroon Rotterdam Atletiek V 02:33.05
14 Lynn van der Schaaf Groningen Atletiek V 02:43.31
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Graeme 't hoen AV Aalsmeer JB 02:25.32
2 Gerrieke Grootemarsink AV Phoenix V 02:26.55
3 Joost Vd kreeke Eindhoven Atletiek mt13 02:28.90
4 Lars Schellekens AV Attila JB 02:29.72
5 Gregory T hoen AV Aalsmeer JB 02:31.42
6 Simone van Rookhuizen DEM V 02:32.08
7 Caroline Botman AV Phoenix V 02:32.56
8 Emma van Mourik Delta Sport V 02:32.99
9 Maud Kaarsgaren AV Fit MB 02:33.07
10 Lotte Jansen AV Aalsmeer MB 02:35.63
11 Marene Scholtens AV Lionitas MB 02:36.32
12 Eline Runderkamp AV Edam MB 02:36.75
Larissa Schut Rotterdam Atletiek V DNF
Ella Teunisse AV Zaanland V DNF
Serie 10
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Debra Akkermans ARV Ilion V 02:25.27
2 Alvin Severijn ARV Ilion M 02:25.31
3 Mette Oosterink MB 02:31.91
4 Tjalling Galema JB 02:35.78
5 Lucas Knecht. Eindhoven Atletiek JB 02:36.35
6 Jane Wanten Swift Atletiek MB 02:37.15
7 Marieke Gimbel AV Phoenix V 02:37.41
8 Sanne van Beek PAC MB 02:37.70
9 Felica Los DEM V 02:40.54
10 Sophie de Ruijter AV Castricum MB 02:56.62
11 Corry van Rijn AV Olympus '70 V55 03:06.11
12 Wim Metselaar AV Aalsmeer M70 03:12.14
Maaike Bloem Phanos V DNF
Marleen Heemels AV Zaanland V45 DNF