400m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jurgen Wielart AV Haarlem M 00:48.19
2 Jurre Kok AV 1923 M 00:50.23
3 Igor Rutka PAC M DNF
3 Bram Buigel M 00:50.92
4 Reinout Wiggers AV De Liemers M 00:51.14
5 Thijs Hubers AV De Liemers M 00:51.14
6 Henrik Kok AV Atverni JB 00:52.00
7 Thijs Heemskerk AKU JA 00:52.85
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Miljo Felter AV Haarlem M 00:51.75
2 Timo Stegink AV Castricum JB 00:52.45
3 Gijs Langkamp Hellas Utrecht M 00:52.54
4 Tim van Noord AV PEC 1910 JA 00:52.97
5 Jelte Ter braake GSAV Vitalis M 00:53.59
6 Khalil Toumi AV Atverni M 00:53.63
7 Fabian Pusceddu AV Lycurgus JB 00:53.83
8 Kjelt Leeflang Climax JB 00:54.55
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Daan Alers AV Tempo M 00:53.39
2 Noah Baltus SAV JB 00:53.88
3 Robin Wassens Groningen Atletiek M 00:54.18
4 Cameron Assmann PAC M 00:54.32
5 Brent van De blaak Climax JA 00:54.52
6 Anita Hinrikschir V 00:57.96
Timo Brandehof AV Haarlemmermeer JA DNF
Tim van der Zwan AV '40 M DNF
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Manuel Sanchez U-Track M 00:53.07
2 Rik Reijers Atletico '73 JA 00:54.83
3 Bjorn Rossel AVA '70 JB 00:56.23
4 Sam Ter haar AVA '70 JA 00:57.67
Joost Koldijk. AV Haarlemmermeer JA DNF
Ken Leunissen AV Zuidwal JA DNF
Daan Jeucken AV '40 M DNF
Bas van Vliet AV '40 JA DNF
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Dominic Koster NSAV 't Haasje M 00:54.62
2 Thijs Moesker AV Impala M 00:54.91
3 Ramses Feenstra ARV Ilion M40 00:56.41
4 Jochem van Dijk Atletiekver. DOKEV JB 00:56.43
5 Ashley Melcherts CAV Energie MA 00:58.36
6 Lea Jurdzinski Groningen Atletiek V 00:58.84
7 Roos Hop Rotterdam Atletiek MB 00:59.09
8 Shurianty Mathilda CAV Energie MB 00:59.51
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Erik Stok PAC JB 00:57.28
2 Wing-hin Wong ESAV Asterix M 00:59.42
3 Rozemarijn Snijders Climax MB 01:00.43
4 Judith Rasch GAC Hilversum V 01:02.22
5 Anouk Hellingh AV Lycurgus MB 01:02.82
6 Manon Stringa AV Atverni MB 01:03.46
Thomas Weijers AV Haarlemmermeer JB DNF
Anne Knijnenburg AV Oss '78 MB DQ
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Bregje Sloot AV De Liemers MB 00:59.61
2 Merel van Herp AV Lycurgus MB 01:00.55
3 Daphne van Zandvoort DAK V 01:01.42
4 Kalle Brenninkmeijer AVA '70 JB 01:01.63
5 Talitha Tuihetreijer ARV Ilion V 01:02.51
6 Demi van Mourik PAC MB 01:03.72
Erik de Jonge AV Phoenix M50 DNF
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Eden Göbbels GAC Hilversum MB 01:01.58
2 Maaike Schoute AV Lycurgus V 01:02.90
3 Anja Bekema GAC Hilversum MA 01:06.01
Erika Bremer GSAV Vitalis V DNF
Eline Bardoel AV Fit V DNF
Annabelle Kraanen AV Pijnenburg V DNF
Robin Flipsen Atledo V DNF
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Henri Heijmans AV Oss '78 M50 01:04.09
2 Yacintha Aakster Kronos V 01:05.59
3 Mirjam van Straalen AAV '36 V 01:06.02
4 Teurtje Uitlers PAC MB 01:07.06
5 Linda de Vos PAC V40 01:07.84
6 Salima Rozema Groningen Atletiek V 01:11.17
7 Pascal Munniks Almere '81 JA 01:11.89
Serie 10
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Sake Timmermans Loopgroep Aart Stigter M35 01:07.83
2 Marlijn van Den wijngaard U-Track MB 01:09.01
3 Aranka Dolislager CAV Energie V 01:10.78
4 Kyara Gijsbers AV Oss '78 MB 01:13.35
5 Vera Snellen AV Startbaan MB 01:15.12
6 Annemarie Post V 01:21.17
Oliver Thompson AVA '70 M DNF