3000m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Paul Zwama Leiden Atletiek M 08:27.36
2 Tim Bolink AAC M 08:27.53
3 Luuk Maas Tilburg Road Runners JA 08:30.68
4 Maikel Peeman MSV en AV Flakkee JA 08:33.37
5 Wilbert van Vliet Venloop Running Team M 08:35.89
6 Tom Koetsenruijter THOR M 08:36.91
7 Bram Kielman AV Heerenveen M 08:37.01
8 Jim Rothweiler KAV Holland M 08:38.42
9 Sten Stoltenborg AV Haarlemmermeer M 08:39.62
10 Erik Leusink HAC '63 M 08:40.54
11 Geart Jorritsma AV Horror M 08:40.73
12 Freek Lier GSAV Vitalis M 08:41.13
13 Illian Martens AV Cifla JB 08:41.37
14 Edwin Slijkhuis Groningen Atletiek M 08:44.38
15 Joep Emmen BB lopers M 08:46.59
16 Peter-jan Hardenbol Hellas Utrecht M 08:48.95
17 Björn Koreman Leiden Atletiek M 08:49.58
18 Mark Te brake AVA '70 M 08:51.97
19 Arne Mulder AV PEC 1910 M 08:52.30
20 Nessauod Dardori ASH Nereus M 08:52.74
21 Kilian van der Wolf Tilburg Road Runners M 08:54.06
22 Menno Wilhelm Loopgroep Visie JA 08:59.33
23 Jasper Boot Leiden Atletiek M 09:02.89
Solomon Teklebrhen M DNF
Cas Lutz GAC Hilversum M DNF
Eduard Grob GAC Hilversum M DNF
Armar Petersson M DNF
Fabian Ten kate GSAV Vitalis M DNF
Maarten Hindriks AAC '61 M DNF
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Stijn van Geene Phanos M 08:57.12
2 Leon Graumans AV Phoenix M 08:57.97
3 Bereket Petersen AV '56 JB 09:04.64
4 Erik Slomp BB lopers M 09:11.31
5 Meseret Mebrahtom tsegay Phanos JA 09:12.79
6 Ricardo Sint nicolaas MSV en AV Flakkee M 09:15.92
7 Habtom Weldemichael AV Heerenveen M 09:16.28
8 Mischa Petie AV Phoenix M 09:17.06
9 Frank Weestermaan Climax M 09:17.94
10 Wybe Sesink AV Wijchen JB 09:21.68
11 Bert de Boer BB lopers M 09:21.82
12 Mark Hakbijl BB lopers M35 09:23.57
13 Tim Mengerink AVA '70 JB 09:25.98
14 Justin van der Steen AV De Liemers M 09:26.55
15 Tom van Beusekom AV De Liemers M 09:29.22
16 Allard van Belois Ciko '66 JB 09:36.94
17 Tim Te brake AVA '70 M 09:38.10
18 Eric Wolfert MSV en AV Flakkee M 09:39.36
19 Reinier Wardenaar Loopgroep Hoorn M 09:41.31
20 Bram Maas Tilburg Road Runners JB 09:43.90
21 Pepijn Bartels AV Cifla JB 09:55.06
22 Cas van Kaauwen AV Cifla JB 10:10.27
Thije Tjebbes Groningen Atletiek JB DNF
Bart van Manen GAC Hilversum M DNF
Mesehet Gebhihiwet Phanos M DNF
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Bas Boekema BB lopers M 09:45.33
2 Pablo Velt AV Atverni JB 09:47.13
3 Dick van Os BB lopers M40 09:47.40
4 Raymond Lozekoot Almere '81 M 09:51.87
5 Henk Slager BB lopers M 09:52.64
6 Michiel van Dijk GAC Hilversum M45 09:53.53
7 Jan Zijderlaan Avantri M45 09:53.91
8 Freek Goedhart MSV en AV Flakkee M 09:53.98
9 Josien Scheepens KAV Holland V 09:54.06
10 Bart van Dijk AV Oss '78 M 09:56.61
11 Sofie Lövdal Groningen Atletiek V 09:57.54
12 Casper van der Luijt Leiden Atletiek JA 10:01.49
13 Jordi Dommerholt AV Heerenveen M 10:06.11
14 Suzanne Broxterman AV Pallas '67 V 10:07.13
15 Anna Eikendal AV Atverni MB 10:17.93
16 Bart van De kamp AV Oss '78 M 10:18.06
17 Ellen Jansen GSAV Vitalis V 10:19.12
18 Anne van Heeckeren Venloop Running Team MB 10:19.55
19 Dolf van De voort PAC M40 10:25.58
20 Oukubay Huruy AV Heerenveen M 10:33.86
21 Palrick Landwehr. AV Heerenveen M 10:44.27
22 Pippa Hofman Leiden Atletiek MA 10:45.67
23 Riny van Brienen Hellas Utrecht M50 10:48.92
24 Mark Hilberts GAC Hilversum M40 10:50.02
25 Loïs Oldhoff GSAV Vitalis MA 10:50.91
26 Ruud Goedhart MSV en AV Flakkee M 10:55.00
27 Linde Klein nibbelink AVA '70 MB 11:28.69
Elisa de Jong Groningen Atletiek V DNF