1500m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek JB 04:01.74
2 Bouke Bouma AV Edam M 04:02.75
3 Stan Schipperen Scorpio JB 04:02.89
4 Kamiel Jacobs NSAV 't Haasje M 04:03.20
5 Marco van Erp ESAV Asterix M 04:03.65
6 Nick van der Poel ARV Ilion M 04:07.13
7 Pepijn van De westerlo Eindhoven Atletiek M 04:11.33
8 Lars Biemans NSAV 't Haasje M 04:11.70
9 Mitchell Franken Spado M 04:14.03
10 Jens Peeters Eindhoven Atletiek JB 04:14.20
11 Koen van Duijnhoven THOR JA 04:14.60
12 Benjamin Schurink AV Cifla JB 04:15.11
13 Leon van der Lans HAC M 04:16.52
14 Arne Te nijenhuis MPM M 04:17.92
15 Mark Naaijer CAV Energie JA 04:19.20
Steef Severijn ARV Ilion M DNF
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Reinder Prince AV Triathlon JA 04:10.75
2 Troy de Juncker AV Attila JA 04:12.87
3 Jan Oldhoff AV Lionitas JB 04:15.59
4 Jan Bouwknegt. JB 04:16.07
5 Rindert Keulen GSAV Vitalis M 04:16.40
6 Thijs Mossel AV Edam M 04:16.50
7 Casper van Leeningen Rotterdam Atletiek M 04:17.36
8 Erwin Poldervaart Spark M 04:17.56
9 Sjors Visser THOR JA 04:20.62
10 Mark Jansonius AV '34 M 04:21.56
11 Tijke Wentink AV Attila M 04:22.89
12 Guido Engelen AV De Liemers M35 04:24.14
13 Timon Nagelkerken ARV Ilion M 04:26.68
14 Juul Knoester GVAC JB 04:27.18
15 Rob Vijver AV Lionitas M 04:38.86
Aimane Benchellal ARV Ilion JB DNF
Remco Kramer AV Lycurgus M DNF
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Viggo Parol AV Atverni JB 04:17.67
2 Paul Geertsma AV Lionitas M 04:18.35
3 Haico Boer CAV Energie JB 04:21.67
4 Alwin Hoorn M 04:22.22
5 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven Atletiek JB 04:22.25
6 Lars Laros Scorpio JB 04:23.60
7 Sander van Elk Leiden Atletiek JB 04:23.77
8 Thijs Staps RREL M 04:24.62
9 Tijmen Hoedjes AV Castricum JB 04:24.88
10 Lea Meyer V 04:25.62
11 Martijn van Haren GSAV Vitalis M 04:27.23
12 Siem Uittenhout AV Phoenix M 04:28.49
13 Kjell Segers Eindhoven Atletiek JB 04:31.20
14 Jasper Stein U-Track M 04:36.16
15 Wouter Stokkermans Atledo M 04:36.93
Muhameed Huseen Typhoon JB DNF
Yannick Smits Typhoon JA DNF
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Friso Lyppens Haag Atletiek JB 04:33.74
2 Tycho Schol AV Pallas '67 M40 04:34.01
3 Max van Groeningen JB 04:34.67
4 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek JB 04:36.09
5 Erwin Wamelink AVA '70 M 04:38.03
6 Alex Bouwmeester AV Zaanland M 04:38.37
7 William Webster GVAC JB 04:38.54
8 Anna Hightower Ciko '66 MB 04:39.26
9 Casper Aarnts AV Castricum JB 04:39.46
10 Stefan Timmermans AV '34 M 04:39.49
11 Cas Wille AV Statina JB 04:40.32
12 Luco van Bergen Phanos JB 04:40.90
13 Bas de Jong AV PEC 1910 JB 04:43.02
14 Manjorie Janssen AV Cifla MB 04:46.49
15 Jip Janissen Venloop Running Team JB 04:58.57
Rick Bogaard Typhoon M DNF
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Niels Verhagen AV Oss '78 JA 04:42.49
2 Harry Fierkens Hellas Utrecht M50 04:44.88
3 Elwin de N breejen U-Track M 04:49.50
4 Sara Schouten AV Atverni MB 04:50.48
5 Rijk Nabuurs AV De Liemers JB 04:51.08
6 Lotte van der Pol AV Cifla MA 04:51.42
7 Kevin Klomp AV Statina M 04:51.85
8 Jing Oldhoff. AV Triathlon JB 04:53.68
9 Alvin Severijn ARV Ilion M 04:53.73
10 Esmee van der Wissel ARV Ilion V 04:53.91
11 Sanne Mooldijk PAC MA 04:54.89
12 Annasophie Drees MB 04:59.46
13 Esra Zijderlaan AV Atverni MB 05:03.63
14 Koen Kamps Ciko '66 JB 05:04.97
15 Lotte Veldhoen CAV Energie MB 05:07.79
16 Hans Smeets AV Achilles Top M70 05:13.32
17 Leonie Glazenborg SV Veendam Atletiek MA 05:14.38
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 David Prins AV PEC 1910 JB 05:06.24
2 Ian de Juncker AV Attila JB 05:06.67
3 Jolente Bleijs MB 05:07.22
4 Ewoud Boer CAV Energie JB 05:07.57
5 Stijn Verheij U-Track JB 05:10.26
6 Inge van 't veer CAV Energie V 05:11.08
7 Michiel Schouten AV PEC 1910 JB 05:12.42
8 Marianne van Deelen Climax V 05:14.11
9 Jill Wanten Swift Atletiek MB 05:14.25
10 Sanne Schouten AV Atverni MB 05:14.74
11 Sanne Louer AV Attila V 05:16.24
12 Mare Te biesebeek AV Lionitas MB 05:17.39
13 Sophie de Graaf CAV Energie MA 05:39.12
14 Alex Gijsbers AV Oss '78 M55 05:48.41
15 Kirsten Heemskerk AKU MB 05:59.62
Yvonne Meijer ACO / Van Elderen V35 DNF