400mH/series

Naam Vereniging resultaat
1 Koen Roskamp BAV 00:59.41
2 Netanel Dorothea AV Sparta 01:02.63
3 Floris Meeuwse AV Attila 01:04.13

100m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Gabriël Cornelissen GAC Hilversum 11.51 -0.2
2 Nsikak Ekpo Haag Atletiek 11.61 +0.4
3 Romello Christiaan AV Hera 11.95 +0.0
4 Yasha Chapman AV Startbaan 12.08 +0.0
5 Stefan Pol U-Track 12.21 -0.1
6 Thomas Weijers AV Haarlemmermeer 12.45 +0.0
7 Kjelt Leeflang Climax 12.50 -0.1
8 Bjorn Rispens U-Track 12.89 +0.0
9 Luic Weijden O.S.S. - VOLO 13.10 -0.2
10 Adam Ayoubi U-Track 13.17 +1.4
11 Netanel Dorothea AV Sparta 13.84 +0.0
12 Damon Burgman 13.90 +0.0
13 Thom Den boer AV Statina 15.08 -0.2
14 Ivo van De pasch AV Gouda 16.38 -0.2
15 Juan Bouw De Spartaan 17.19 -0.2

wheeler100m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Rens van De waterlaat AV Hanzesport 18.74

800m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Robin van Riel AV Attila 01:52.97
2 Kelvin Baartwijk Almere '81 01:57.63
3 Rick van Riel AV Attila 01:58.74
4 Siemer Eerik 02:00.21
5 Bezuayehu Petersen AV '56 02:00.35
6 Jesse Fokkenrood AV Atverni 02:04.88
7 Jarreau Suijkerbuijk THOR 02:05.96
8 Jaimy Voogt CAV Energie 02:06.06
9 Abdirahman Mohamed AV Cifla 02:06.96
10 Jort Benz AV Spirit Oud Beijerland 02:07.52
11 Lars Philipsen AV Hera 02:09.76
12 Stefan de Vries AV Start '78 02:10.07
13 Aris van Deelen Climax 02:10.70
14 Ernson van Den bos THOR 02:10.82
15 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 02:11.38
16 Jeff Tesselaar AV Hera 02:12.35
17 Jesper Fortuin CAV Energie 02:12.36
18 Job van Den end AV Tempo 02:12.81
19 Welmer de Boer AV Horror 02:13.27
20 Marlon van Zijl CAV Energie 02:13.31
21 Finn van Pijkeren Groningen Atletiek 02:16.73
22 Sybren Kiewiet Hellas Utrecht 02:16.88
23 Twan Verkamman O.S.S. - VOLO 02:16.92
24 Wessel Heil AV Aalsmeer 02:17.44
25 Mees Prinsen AVA '70 02:18.59
26 Milan Bouwer AV Hera 02:20.67
27 Bas van der Meule Leiden Atletiek 02:22.97
28 Graeme 't hoen AV Aalsmeer 02:25.32
29 Lars Schellekens AV Attila 02:29.72
30 Gregory T hoen AV Aalsmeer 02:31.42
31 Tjalling Galema 02:35.78
32 Lucas Knecht. Eindhoven Atletiek 02:36.35
33 Ditchano Suijkerbuijk THOR 02:39.08

400m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Henrik Kok AV Atverni 00:52.00
2 Timo Stegink AV Castricum 00:52.45
3 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 00:53.83
4 Noah Baltus SAV 00:53.88
5 Kjelt Leeflang Climax 00:54.55
6 Bjorn Rossel AVA '70 00:56.23
7 Jochem van Dijk Atletiekver. DOKEV 00:56.43
8 Erik Stok PAC 00:57.28
9 Kalle Brenninkmeijer AVA '70 01:01.63
Thomas Weijers AV Haarlemmermeer DNF

wheeler400m/series

Naam Vereniging resultaat
Rens van De waterlaat AV Hanzesport DNS

1500m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 04:01.74
2 Stan Schipperen Scorpio 04:02.89
3 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 04:14.20
4 Benjamin Schurink AV Cifla 04:15.11
5 Jan Oldhoff AV Lionitas 04:15.59
6 Jan Bouwknegt. 04:16.07
7 Viggo Parol AV Atverni 04:17.67
8 Haico Boer CAV Energie 04:21.67
9 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven Atletiek 04:22.25
10 Lars Laros Scorpio 04:23.60
11 Sander van Elk Leiden Atletiek 04:23.77
12 Tijmen Hoedjes AV Castricum 04:24.88
13 Juul Knoester GVAC 04:27.18
14 Kjell Segers Eindhoven Atletiek 04:31.20
15 Friso Lyppens Haag Atletiek 04:33.74
16 Max van Groeningen 04:34.67
17 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 04:36.09
18 William Webster GVAC 04:38.54
19 Casper Aarnts AV Castricum 04:39.46
20 Cas Wille AV Statina 04:40.32
21 Luco van Bergen Phanos 04:40.90
22 Bas de Jong AV PEC 1910 04:43.02
23 Rijk Nabuurs AV De Liemers 04:51.08
24 Jing Oldhoff. AV Triathlon 04:53.68
25 Jip Janissen Venloop Running Team 04:58.57
26 Koen Kamps Ciko '66 05:04.97
27 David Prins AV PEC 1910 05:06.24
28 Ian de Juncker AV Attila 05:06.67
29 Ewoud Boer CAV Energie 05:07.57
30 Stijn Verheij U-Track 05:10.26
31 Michiel Schouten AV PEC 1910 05:12.42
Muhameed Huseen Typhoon DNF
Aimane Benchellal ARV Ilion DNF

3000m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Illian Martens AV Cifla 08:41.37
2 Bereket Petersen AV '56 09:04.64
3 Wybe Sesink AV Wijchen 09:21.68
4 Tim Mengerink AVA '70 09:25.98
5 Allard van Belois Ciko '66 09:36.94
6 Bram Maas Tilburg Road Runners 09:43.90
7 Pablo Velt AV Atverni 09:47.13
8 Pepijn Bartels AV Cifla 09:55.06
9 Cas van Kaauwen AV Cifla 10:10.27
Thije Tjebbes Groningen Atletiek DNF

hinkstapsprong/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Brett Duff AV Sparta 12.34 +0.7
2 Alexander Meijkamp Hellas Utrecht 10.99 +0.0
3 Ivo van De pasch AV Gouda 10.93 +0.5
4 Wietse Bosman AV Gouda 10.62 +0.9

kogelslingeren/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Joris Pals AV Feniks 55.17
2 Teun Wisse Leiden Atletiek 22.52
3 Wessel Terpstra BAV 20.71

hoogspringen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Karel Out AV Tempo 1.55
Ivo van De pasch AV Gouda NM

kogelstoten/series

# Naam Vereniging resultaat
Joris Pals AV Feniks NM
Wietse Bosman AV Gouda NM

verspringen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Gabriël Cornelissen GAC Hilversum 5.58 +0.9
2 Netanel Dorothea AV Sparta 5.51 +0.5
3 Luic Weijden O.S.S. - VOLO 5.24 +0.1