Overzicht inschrijvingen

U-Track/Phoenix vrijdagavondindoor 2 02-01-2015

Bijgewerkt tot: 23-08-2019 11:46

verspringen 19:30- Groep 1

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Kjell de Groot AV Flevo Delta JD 4,12
2 Anke Binnema AV Heerenveen MD 4,15
3 Kim van der Aar DEM MC 4,20
4 Aafke Roelofs GAC Hilversum MB 4,27
5 Tess Steehouwer Almere '81 MC 4,29
6 Samar Ahmed Hellas Utrecht MC 4,32
7 Marlene van Gansewinkel AV Attila VSen (F44) 4,53
8 Rosalie Tissingh AV Start '78 MC 4,55
9 Terri Tlan AV Heerenveen MC 4,70
10 Susan Visser GAC Hilversum MB 4,74
11 Jorinde van Klinken AAC '61 MC 4,84
12 Julia van Delft GAC Hilversum MC 4,91
13 Nikki Klarenbeek AV Pijnenburg VSen 4,92
14 Iris Pruysen DK en AV Hercules VSen (F44) 5,21
15 Sanne Zwijsen Hellas Utrecht VSen 5,48
 
reserves:
Sterre Weber GAC Hilversum MB 4,64
Bo van der Aar DEM MD 4,00
Romy Smith Leiden Atletiek MA 5,10
Sophie van den Berg AV NOP MD 4,18
Sophie den Ouden MPM MA 4,80
Gytte van Hoeven AV Heerenveen MC 4,03
Lisanne Drost AV Athlos VSen 5,52

verspringen 20:30- Groep 2

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Timo den Hollander GVAC JD 4,00
2 Fleur v.d. Linden DAK MC 4,41
3 Sophie Praas AV Triathlon MD 4,50
4 Sienna Klous AV Lycurgus MC 4,51
5 Dieuwertje Kok GAC Hilversum MB 4,58
6 Susan van Sark MPM VSen 4,64
7 Nynke van den Heuvel Almere '81 MC 5,01
8 Fleur Praas AV Triathlon MC 5,03
9 Julian Sas Almere '81 JB 5,76
10 Julian Record AV 1923 JB 6,00
11 Alexander Soethout DEM JB 6,04
12 Ranki Oberoi Rotterdam Atletiek MSen (F20) 6,14
13 Joris Kerckhoffs AV Wijchen JA 6,34
14 Jelle Heijne AV Clytoneus JA 6,36
15 Ronald Hertog Rotterdam Atletiek MSen (F44) 7,26
 
reserves:
Tim van der Leeden Arena atletiek JD 4,12
Menno Blom AV Pijnenburg JA 6,16
Trystan de Weerdt AAV '36 MSen 6,63
Johnny van Schooneveld AV 1923 JA 6,15
Aleid Frissel AV Tempo MC 4,30
Annick Steenman Almere '81 MC 4,22
Iris de Ruiter AV 1923 MB 5,30

verspringen 21:30- Groep 3

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Levi Vloet Eindhoven Atletiek JA (F44) 3,40
2 Pepijn de Groot AV Haarlemmermeer JA (F44) 3,46
3 Linde Buruma GAC Hilversum MC 3,69
4 Mette Nuijen Leiden Atletiek MD 3,70
5 Rikst Slot AV Heerenveen MD 4,38
6 Marloes Abbink Almere '81 MC 4,44
7 Teri Rossen AV Wijchen MB 4,59
8 Maurits van der Ziel VAV JC 4,80
9 Luca Bos GAC Hilversum MB 4,92
10 Yara Linnekamp Hellas Utrecht MC 5,19
11 Cas van Eersel AV Sprint JA 5,45
12 Daphne Linnekamp Hellas Utrecht MB 5,46
13 Rense Pranger AV Wijchen MSen 5,50
14 Twan Evers AV Wijchen MSen 6,26
15 Marco Jansen AV Pijnenburg MSen 6,45
 
reserves:
Freek van Blerck AV Sprint JB 4,55
Femke van den Bos AV Tempo MC 4,10
Hugo van den Berg AV NOP JB 5,65
Lieke Mulder Hellas Utrecht MB 4,65
Yarán Wienneke GAC Hilversum JB 4,79
Mauve Bos GAC Hilversum MB 4,45
Maarten Debeij AV 't Jasper Sport JD 4,95

polsstokhoogspringen

Maximum aantal deelnemers: 20
naam vereniging categorie prestatie
1 Erik-jan van Gelderen VAV MSen 3,00
2 Maurits van der Ziel VAV JC 3,04
3 Martijn van de Peppel VAV M40 3,24
4 Cas van Eersel AV Sprint JA 3,30
5 Siem ter Braake GAC Hilversum JC 3,31
6 August van de Weijer AV Sprint JB 3,35
7 Philip van de Beek Phanos JC 3,36
8 Aldo Vree GAC Hilversum JA 3,36
9 Tijn Mallens AV Sprint JB 3,40
10 Esther van den Pol Altis VSen 3,40
11 Tycho Smit AAV '36 JA 3,40
12 Marijke Wijnmaalen ARV Ilion MB 3,54
13 Jos Warmerdam U-Track M45 3,60
14 Annemieke Dunnink AV Phoenix VSen 3,70
15 Noobar Vartan AV Clytoneus MSen 3,80
16 Freek van Blerck AV Sprint JB 3,80
17 Ivo Van Leeuwen AV Atos MSen 4,00
18 Kevin van Zundert AV Sprint MSen 4,40

50 meter

Maximum aantal deelnemers: 66
naam vereniging categorie prestatie
1 Jelger Elings WAV Tartletos MSen 5,94
2 Devron Jepma PAC MSen 6,00
3 Arjan Timmers Eindhoven Atletiek MSen 6,25
4 Tom den Ouden MPM MSen 6,28
5 Luc Orbons AV Phoenix JB 6,33
6 Dirk-jan Graat GAC Hilversum MSen 6,34
7 Tunde Leidsman Atletiek Maastricht M40 6,35
8 Willem-jan Eil AV Pijnenburg JA 6,37
9 Caspar van Bentum AV Pijnenburg JB 6,40
10 Jesse van de Mee SV Noordkop JA 6,41
11 Jelle Heijne AV Clytoneus JA 6,45
12 Joris Kerckhoffs AV Wijchen JA 6,50
13 Ben van de Bunt AV 1923 JB 6,50
14 Lars van Hoeven AV Heerenveen JB 6,52
15 Gijs Mourits VAV JB 6,60
16 Joeri van Etten Atledo MSen 6,60
17 Rick Heuvel MPM MSen 6,60
18 Niels Verheugd Atledo JB 6,69
19 Lianne van Krieken AV Atverni MA 6,70
20 Martijn van der Vis WAV Tartletos MSen 6,75
21 Stijn van Weegberg AV Statina JB 6,80
22 Robin Abrahamse AV Pijnenburg JB 6,80
23 Geert Elferink DAK JB 6,86
24 Richard van Delft GAC Hilversum M40 6,88
25 Skip Renders GAC Hilversum JB 6,99
26 Kristof van Kamperdijk GAC Hilversum JB 7,00
27 Femke Bol AV Triathlon MC 7,10
28 Zoe Meyer AV Sprint MC 7,12
29 Sophie Jebose AAC MC 7,17
30 Beau Winnubst AAC MB 7,17
31 Sven Roosen Eindhoven Atletiek JC 7,20
32 Fleur Praas AV Triathlon MC 7,25
33 Lucas Prins Haag Atletiek M55 7,30
34 Nienke Ijspeerd MPM MA 7,30
35 Jorinde van Klinken AAC '61 MC 7,30
36 Marrit Stierman Eindhoven Atletiek VSen 7,33
37 Nienke Blom AV Pijnenburg MB 7,33
38 Martin Hoogendorp GVAC M45 7,38
39 Judith Kas WAV Tartletos VSen 7,40
40 Dewi Posthuma AV Pijnenburg MA 7,40
41 Annemarie ten Kate De Spartaan MA 7,43
42 Eline Rijzenga AV Sprint MC 7,44
43 Ruby den Besten AV Statina MA 7,45
44 Vera Gommans AV Statina MA 7,47
45 Shanice Atalay AV Heerenveen MA 7,50
46 Hugo van den Berg AV NOP JB 7,55
47 Fleur v.d. Linden DAK MC 7,55
48 Iris Kamp-steverink AV Phoenix V40 7,60
49 Timo den Hollander GVAC JD 7,60
50 Hanneke Verheesen AV Sprint MC 7,63
51 Femke Jansen AV Pijnenburg MB 7,70
52 Owen Beuckens AV NOP JC 7,78
53 Tijn Mallens AV Sprint JB 7,80
54 Femke van den Bos AV Tempo MC 7,80
55 Eva Nijdan Scorpio MD 7,82
56 Tim van der Leeden Arena atletiek JD 7,87
57 Sienna Klous AV Lycurgus MC 7,88
58 Paul Westerman AV Statina M50 7,95
59 Erika Zijderlaan Avantri V35 7,95
60 Gytte van Hoeven AV Heerenveen MC 7,98
61 Rens Hoogendorp GVAC JC 7,99
62 Nienke Timmer CAV Energie MB (T35) 9,05
63 Karlijn Hoogendorp GVAC MD 9,21
64 Jelle Meijer U-Track JC 10,45
 
reserves:
Simon Jonis AV Statina MSen 6,80
Aniek Sips AV '40 MB 7,80
Mikey De la cruz santana Phanos MSen 6,60
Renée van Rookhuizen DEM MB 7,19

60 meter 20:10 - 60m Groep A

Maximum aantal deelnemers: 90
naam vereniging categorie prestatie
1 Devron Jepma PAC MSen 6,99
2 Trystan de Weerdt AAV '36 MSen 7,19
3 Tom den Ouden MPM MSen 7,25
4 Arjan Timmers Eindhoven Atletiek MSen 7,25
5 Luke Linders DAK MSen 7,26
6 Luc Orbons AV Phoenix JB 7,30
7 Dirk-jan Graat GAC Hilversum MSen 7,34
8 Marco Jansen AV Pijnenburg MSen 7,40
9 Menno Blom AV Pijnenburg JA 7,40
10 Willem-jan Eil AV Pijnenburg JA 7,42
11 Lars van Hoeven AV Heerenveen JB 7,48
12 Bas Land AV Phoenix MSen 7,50
13 Jesse van de Mee SV Noordkop JA 7,50
14 Joeri van Etten Atledo MSen 7,50
15 Caspar van Bentum AV Pijnenburg JB 7,50
16 Ben van de Bunt AV 1923 JB 7,50
17 Rafael Bouts U-Track MSen 7,50
18 Jelle Heijne AV Clytoneus JA 7,59
19 Rick Heuvel MPM MSen 7,60
20 Bas Jubels AV Phoenix MSen 7,65
21 Jelmar Bos Almere '81 MSen (T37) 7,67
22 Gijs Mourits VAV JB 7,70
23 Twan Evers AV Wijchen MSen 7,70
24 Luuk Peters AV PEC 1910 JB 7,70
25 Lianne van Krieken AV Atverni MA 7,72
26 Richard van Delft GAC Hilversum M40 7,76
27 Duco Fabrie AV Pijnenburg JB 7,80
28 Robin Abrahamse AV Pijnenburg JB 7,80
29 Johnny van Schooneveld AV 1923 JA 7,80
30 Philip van de Beek Phanos JC 7,81
31 Niels Verheugd Atledo JB 7,81
32 Martijn van der Vis WAV Tartletos MSen 7,82
33 Hend de Jager AV Statina MSen 7,88
34 Geert Elferink DAK JB 7,92
35 Stijn van Weegberg AV Statina JB 7,94
36 Rense Pranger AV Wijchen MSen 7,95
37 Skip Renders GAC Hilversum JB 7,99
38 Daphne Linnekamp Hellas Utrecht MB 8,03
39 Jarno de Groot AV Flevo Delta JB 8,04
40 Hugo van den Berg AV NOP JB 8,05
41 Hannelore Smilde PAC VSen 8,06
42 August van de Weijer AV Sprint JB 8,11
43 Marcel Roosen Eindhoven Atletiek M40 8,16
44 Lisanne Drost AV Athlos VSen 8,20
45 Niels van der Lee AAV '36 JB 8,20
46 Nienke Ijspeerd MPM MA 8,20
47 Julian Sas Almere '81 JB 8,20
48 Romy Smith Leiden Atletiek MA 8,20
49 Femke Bol AV Triathlon MC 8,21
50 Sven Roosen Eindhoven Atletiek JC 8,27
51 Dewi Posthuma AV Pijnenburg MA 8,30
52 Maarten Debeij AV 't Jasper Sport JD 8,32
53 Lisa Rodenburg AV Phoenix VSen 8,35
54 Beau Winnubst AAC MB 8,35
55 Annemarie ten Kate De Spartaan MA 8,36
56 Jasper de Hon AAC JB 8,40
57 Marrit Stierman Eindhoven Atletiek VSen 8,40
58 Lucas Prins Haag Atletiek M55 8,40
59 Nynke van den Heuvel Almere '81 MC 8,50
60 Shanice Atalay AV Heerenveen MA 8,50
61 Femke Jansen AV Pijnenburg MB 8,50
62 Maxime Voorn Almere '81 MC 8,50
63 Teri Rossen AV Wijchen MB 8,50
64 Vera Gommans AV Statina MA 8,53
65 Luca Bos GAC Hilversum MB 8,56
66 Sanne Zwijsen Hellas Utrecht VSen 8,59
67 Sophie den Ouden MPM MA 8,60
68 Iris de Ruiter AV 1923 MB 8,63
69 Ruby den Besten AV Statina MA 8,64
70 Nienke Blom AV Pijnenburg MB 8,65
71 Eefje van Moorsel Eindhoven Atletiek MB 8,68
72 Iris Kamp-steverink AV Phoenix V40 8,75
73 Tijn Mallens AV Sprint JB 8,80
74 Sienna Klous AV Lycurgus MC 8,82
75 Julia van Delft GAC Hilversum MC 8,82
76 Hanneke Verheesen AV Sprint MC 8,84
77 Susan Visser GAC Hilversum MB 8,85
78 Sterre Weber GAC Hilversum MB 8,85
79 Mauve Bos GAC Hilversum MB 8,90
80 Fleur v.d. Linden DAK MC 8,90
81 Lotte Bosma Taxandria Atletiek MB 9,00
82 Timo den Hollander GVAC JD 9,00
83 Vivian Boer AV Phoenix VSen 9,05
84 Fay Blank GAC Hilversum MC 9,06
85 Rens Hoogendorp GVAC JC 9,08
86 Sophie van den Berg AV NOP MD 9,10
87 Femke van den Bos AV Tempo MC 9,10
88 Aleid Frissel AV Tempo MC 9,21
89 Tess Steehouwer Almere '81 MC 9,29
90 Gytte van Hoeven AV Heerenveen MC 9,45
91 Bo van der Aar DEM MD 9,50
92 Anke Binnema AV Heerenveen MD 9,50
93 Christiaan Mettrop Spark M70 9,90
94 Karlijn Hoogendorp GVAC MD 10,24
95 Nienke Timmer CAV Energie MB (T35) 12,05
 
reserves:
Erika Zijderlaan Avantri V35 8,50
Owen Beuckens AV NOP JC 9,00
Martin Hoogendorp GVAC M45 8,65
Jelle Meijer U-Track JC 10,45
Janna van Burik Haag Atletiek MC 8,81
Joshua Record AV 1923 MSen 7,60
Marijn Kriegsman AV Triathlon JC 8,36
Mikey De la cruz santana Phanos MSen 7,16
Simon Jonis AV Statina MSen 7,85
Dennis Veenker AV Heerenveen MSen 7,63
Renée van Rookhuizen DEM MB 8,11

60 meter 22:00 - 60m Groep B

Maximum aantal deelnemers: 48
naam vereniging categorie prestatie
1 Devron Jepma PAC MSen 6,99
2 Mikey De la cruz santana Phanos MSen 7,16
3 Luke Linders DAK MSen 7,26
4 Dirk-jan Graat GAC Hilversum MSen 7,34
5 Joris Kerckhoffs AV Wijchen JA 7,45
6 Mattheus Campbell AV Feniks MSen 7,50
7 Rafael Bouts U-Track MSen 7,50
8 Joshua Record AV 1923 MSen 7,60
9 Denilson Kleintjes GAC Hilversum JB 7,60
10 Tycho Smit AAV '36 JA 7,60
11 Yarán Wienneke GAC Hilversum JB 7,65
12 Jelmar Bos Almere '81 MSen (T37) 7,67
13 David Overduin Hellas Utrecht JB 7,69
14 Jeremy Robbemond AV Athlos M40 7,70
15 Ivo Stuldreher AAV '36 JA 7,80
16 Philip van de Beek Phanos JC 7,81
17 Simon Jonis AV Statina MSen 7,85
18 Hend de Jager AV Statina MSen 7,88
19 Skip Renders GAC Hilversum JB 7,99
20 Freek van Blerck AV Sprint JB 8,00
21 Kristof van Kamperdijk GAC Hilversum JB 8,22
22 Zoe Meyer AV Sprint MC 8,24
23 Siem ter Braake GAC Hilversum JC 8,36
24 Maurits van der Ziel VAV JC 8,40
25 Martijn van de Peppel VAV M40 8,50
26 Erika Zijderlaan Avantri V35 8,50
27 Iris Timmer Climax MB 8,65
28 Aniek Sips AV '40 MB 8,68
29 Eline Rijzenga AV Sprint MC 8,75
30 Owen Beuckens AV NOP JC 9,00
31 Paul Westerman AV Statina M50 9,00
32 Pepijn de Groot AV Haarlemmermeer JA (T44) 9,01
33 Levi Vloet Eindhoven Atletiek JA (T44) 9,01
34 Vivian Boer AV Phoenix VSen 9,05
35 Fay Blank GAC Hilversum MC 9,05
36 Dieuwertje Kok GAC Hilversum MB 9,10
37 Linde Buruma GAC Hilversum MC 9,21
38 Christiaan Mettrop Spark M70 9,90

60m horden MD/MC/JD

Maximum aantal deelnemers: 30
naam vereniging categorie prestatie
1 Sophie Jebose AAC MC 9,38
2 Terri Tlan AV Heerenveen MC 9,63
3 Yara Linnekamp Hellas Utrecht MC 9,65
4 Julia van Delft GAC Hilversum MC 9,76
5 Jorinde van Klinken AAC '61 MC 9,80
6 Femke Bol AV Triathlon MC 9,81
7 Janna van Burik Haag Atletiek MC 10,05
8 Zoe Meyer AV Sprint MC 10,15
9 Hanneke Verheesen AV Sprint MC 10,16
10 Rikst Slot AV Heerenveen MD 10,28
11 Maarten Debeij AV 't Jasper Sport JD 10,29
12 Ellen Tromp GAC Hilversum V45 10,30
13 Rosalie Tissingh AV Start '78 MC 10,38
14 Eden Göbbels GAC Hilversum MC 10,50
15 Kim van der Aar DEM MC 10,60
16 Fleur v.d. Linden DAK MC 10,65
17 Samar Ahmed Hellas Utrecht MC 10,71
18 Femke van den Bos AV Tempo MC 10,74
19 Sophie Praas AV Triathlon MD 10,95
20 Tess Steehouwer Almere '81 MC 11,04
21 Aleid Frissel AV Tempo MC 11,10
22 Sophie van den Berg AV NOP MD 11,22
23 Marloes Abbink Almere '81 MC 11,26
24 Eva Nijdan Scorpio MD 11,32
25 Tim van der Leeden Arena atletiek JD 11,32
26 Kjell de Groot AV Flevo Delta JD 11,40
27 Mette Nuijen Leiden Atletiek MD 11,60
28 Karlijn Hoogendorp GVAC MD 12,01
29 Linde Buruma GAC Hilversum MC 12,60
30 Bo van der Aar DEM MD 12,60
31 Anke Binnema AV Heerenveen MD 13,07
32 Eline Rijzenga AV Sprint MC 13,93

60m horden MB

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Eefje van Moorsel Eindhoven Atletiek MB 9,60
2 Iris de Ruiter AV 1923 MB 9,86
3 Dieuwertje Kok GAC Hilversum MB 10,50
4 Sterre Weber GAC Hilversum MB 10,74
5 Lieke Mulder Hellas Utrecht MB 11,00

60m horden JC/MA/V

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Lisanne Drost AV Athlos VSen 9,11
2 Mariska Bun AV Phoenix VSen 9,15
3 Romy Smith Leiden Atletiek MA 9,28
4 Philip van de Beek Phanos JC 9,33
5 Marijn Kriegsman AV Triathlon JC 9,38
6 Léon Mak AV De Gemzen JC 9,46
7 Lisa Rodenburg AV Phoenix VSen 9,60
8 Sophie den Ouden MPM MA 9,72
9 Nikki Klarenbeek AV Pijnenburg VSen 9,75
10 Siem ter Braake GAC Hilversum JC 9,81
11 Kirsten Huijgen AV Phoenix VSen 10,00
12 Berdine van Dal DAK VSen 10,50
13 Judith Kas WAV Tartletos VSen 10,50
14 Maurits van der Ziel VAV JC 10,50
15 Owen Beuckens AV NOP JC 10,54
16 Rens Stegink AV Haaksbergen JC 10,80
17 Rens Hoogendorp GVAC JC 11,19

60m horden JB

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Bas De Bruijn AV Zuidwal JB 7,50
2 Denilson Kleintjes GAC Hilversum JB 7,90
3 Luuk Peters AV PEC 1910 JB 8,50
4 Niels Verheugd Atledo JB 8,50
5 Kristof van Kamperdijk GAC Hilversum JB 8,78
6 Luc Orbons AV Phoenix JB 8,90
7 Jarno de Groot AV Flevo Delta JB 9,02
8 Julian Record AV 1923 JB 9,55
9 Yarán Wienneke GAC Hilversum JB 9,66
10 Niels van der Lee AAV '36 JB 10,40

60m horden JA

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Cas van Eersel AV Sprint JA
2 Marcel Roosen Eindhoven Atletiek M40 9,08
3 Ivo Stuldreher AAV '36 JA 9,40
4 Tycho Smit AAV '36 JA 10,00
5 Martin Hoogendorp GVAC M45 10,42
6 Martijn van de Peppel VAV M40 10,80

60m horden M

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Trystan de Weerdt AAV '36 MSen 8,77
2 Dennis Veenker AV Heerenveen MSen 9,38
3 Bas Land AV Phoenix MSen 9,50
4 Kevin Hardeman Climax MSen 10,30
5 Jelger Elings WAV Tartletos MSen 10,50

60m horden Afwijkend masters

Maximum aantal deelnemers: 6
naam vereniging categorie prestatie
1 Lucas Prins Haag Atletiek M55 10,00
2 Brigitte van de Kamp GAC Hilversum V50 10,60
3 Kees Jagers GAC Hilversum M70 12,15

verspringen 18:30- Groep 0

Maximum aantal deelnemers: 12
naam vereniging categorie prestatie
1 Joeri van der Hooft AAC MSen
2 Filip van der Hoven AV Lycurgus MSen
3 Jonathan Pengel Phanos MSen
4 Thomas Tichelhoven AV Lycurgus MSen
5 Arlyn Haveman AAC MA
6 Jinke van der Sluis AV Phoenix MB
7 Renee van Rookhuizen DEM MB
8 Beau Winnubst AAC MB
9 Koert Remijn DEM JB
10 Jasper de Hon AAC JB